Купити вакуумний сонячний колектор в Україні | Теплоціль

Каталог товарів

Магазин

Категорії товарів

Сонячний колектор СВК
– Трансформує енергію, що виділяє тепло сонячних променів. Вакуумні сонячні колектори дають можливість зібрати енергію Сонця в будь-яких погодних умовах, в тому числі при різних зовнішніх температурах. Такого типу колектори поглинають енергію з коефіцієнтом в розмірі 97%.

Сонячний вакуумний колектор відрізняється за способом водяного підігріву на СВК прямого нагріву води (сезонні) а так же непрямого нагріву (всесезонні).

Купити вакуумний сонячний колектор Ви можете у нас, замовивши в інтернет магазині. Так само Ви отримаєте вичерпну інформацію з монтажу та консультації щодо експлуатації придбаного обладнання. Наш Інженерно-монтажний центр, при Вашому бажанні, сам здійснює весь комплекс робіт: установка сонячного вакуумного колектора на зазначеному об’єкті не залежно від його площі і розміщення, в будь-якому місті України.

Вакуумний колектор серйозне придбання тому до його покупки потрібно підходити обдумано, зробивши необхідні розрахунки і проконсультувавшись з нашими фахівцями. Ви можете це зробити заповнивши форму вище або просто написавши нашому онлайн-консультанту.

Ознайомитися з виконаними роботами по монтажу вакуумних сонячних колекторів, а також з ефектом від роботи на різних об’єктах, Ви можете в нашому портфоліо.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X