Геліосистеми купити в Україні | Теплоціль

Каталог товарів

Магазин

Категорії товарів

У розділі сонячні колектори і комплектуючі інтернет-магазину Теплоціль ми пропонуємо Вам геліосистеми для підігріву води та підтримки опалення з використанням сонячної енергії.

Сонячні колектори – як вибрати?
У наш час альтернативна енергетика як ніколи стала актуальною і затребуваною. Інженерно-монтажний центр Теплоціль може допомогти повністю забезпечити потребу Вашої родини в гарячому водопостачанні внаслідок нагріву води від Сонця. Сонячний колектор купити можна в нашому інтернет-магазині і отримати персональне комплексне рішення, починаючи від безкоштовної консультації, розрахунку вартості до встановлення устаткування і сервісного обслуговування. Монтаж сонячного колектора ми здійснюємо в будь-якій точці України.

Також Ви можете купити сонячний колектор різних моделей за низькою ціною, комплектуючі до нього і отримати докладну консультацію та інструкцію для самостійної установки.

Мудре використання сонячної енергії – це перший крок у забезпеченні енергонезалежності Вашого будинку або підприємства. Сучасні геліосистеми дозволяють здійснювати нагрів води від Сонця для підтримки опалення та скорочення витрат на газ, електроенергію і тверде паливо. Витрати на придбання сонячних колекторів та комплектуючих швидко окуповуються внаслідок того, що постійно збільшуються комунальних тарифів, які б’ють по кишені не тільки взимку у опалювальний сезон, але і влітку, адже гаряча вода потрібна завжди.

Окупність геліосистеми для гарячого водопостачання в середньому становить від 4-х до 6 років, а для підтримки опалення – 6-8 років, в залежності від виду використовуваної енергії і регіону установки.

Установка сонячних колекторів дає можливість розв’язувати такі питання:
Гаряче водопостачання в автономному режимі;
Обігрів житлових і нежитлових приміщень;
Нагрів води в басейні;
Технічна вода потрібної температури для виробництва і побуту.
Монтаж сонячних колекторів
Ви можете як купити сонячний колектор у Львові, так і оформити безкоштовну доставку в будь-яке місто України. Професійна монтажна команда виконає установку геліосистеми будь-якої складності в будь-якій точці України. Більше, ніж 10 років, ми виконуємо монтаж сонячних колекторів в приватних будинках, пансіонатах, агрогосподарствах, промислових підприємствах, житлових комплексах і на багатьох інших об’єктах.

Якщо Ви не впевнені в своїх силах, пам’ятайте, що монтаж такого специфічного і дорогого обладнання, як геліосистема, краще довірити команді перевірених фахівців.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X