Автономна сонячна електростанція для бізнесу | Теплоціль

Автономна СЕС для бізнесу

Існують ситуації, коли підключення об’єкта до загальної мережі неможливе або значно ускладнене. Це актуально для бізнесу, який знаходиться у віддалених умовах – туристичних притулків, готельно-ресторанних комплексів, пересувних кемпів і т.д.

Незалежно від ваших потреб, існує вирішення цієї ситуації – автономна сонячна електростанція, яка забезпечить вас потрібною кількістю електроенергії. Більше не потрібно постійно витрачати кошти на пальне для шумних дизель-генераторів – ознайомтесь детальніше з автономним сонячним рішенням для вашого бізнесу, яке забезпечить до 90% необхідної електроенергії.

Переваги автономної СЕС

АВТОНОМНІСТЬ

Відсутність потреби в загальній мережі - наявність власного джерела енергії, що забезпечує до 90% автономності

БЕЗШУМНІСТЬ

Відсутність шуму, пов'язаного з роботою дизель-генератора

ЕКОНОМІЯ

Наявність безкоштовної енергії та відсутність витрат на підключення мережі чи постійного обслуговування дизель-генераторів

НАДІЙНІСТЬ

Високоякісні обладнання та компоненти забезпечують стабільну роботу вдень та вночі

БЕЗПЕКА

Герметичні АКБ, надійна проводка, якісний щит блискавкозахисту, контури заземлення - все це гарантує високі стандарти безпеки

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Представлення вашого бізнесу як енергоефективного, залучення більшої кількості клієнтів, зацікавлених в екології

ПРОСТОТА

Легке підключення, відсутність потреби в обслуговуванні, віддалене налаштування параметрів

МОНІТОРИНГ

Перегляд виробітку та споживання через зручний додаток

Галерея робіт

Що отримає замовник

До 90%

Забезпечення потреб в електроенергії

Від 25 р.

Термін експлуатації системи

ЧОМУ АВТОНОМНА СЕС ПІДХОДИТЬ САМЕ ВАМ

Автономна сонячна електростанція допоможе вашому бізнесу отримати стабільне джерело власної електроенергії та досягнути енергетичної незалежності. Це актуально не тільки при повній відсутності підключення, а й у випадках, якщо  мережа не справляється з навантаженням, стаються часті збої або виділеної потужності вже недостатньо для розвитку вашого бізнесу. Незалежно від специфіки вашої діяльності, ми підберемо оптимальне рішення, яке забезпечуватиме живлення всіх споживачів в будь-який час доби та допоможе вам забути про проблеми з електроенергією. Сонячна енергія може стати основою вашої енергетичної незалежності, забезпечити до 90% автономності та вберегти вас від величезних затрат, які чекають у будь-якому випадку – чи при спробі під’єднатися до загальної мережі, чи при використанні на постійній основі дизель-генератора.

В першому випадку  йдеться не лише про величезні затрати на підключення віддалених об’єктів, які становлять мільйони гривень,  а і про те, що ви залишаєтесь заручником коливань тарифів на електроенергію, що дедалі більше наближаються до європейського рівня.  З автономною сонячною електростанцією ви отримуєте надійне та стабільне джерело повністю безкоштовної енергії на десятки років.

В другому випадку, окрім високої вартості експлуатації дизель-генераторів та потреби в постійному поточному обслуговуванні, існує великий фінансовий ризик – затрати на паливо, який залежить від багатьох факторів, що знаходяться за межами вашого впливу. Враховуючи ж вартість палива та затрат на експлуатацію, вартість сонячної електростанції, навпаки, окупиться за декілька років, та слугуватиме надійним самобутнім джерелом електроенергії на тривалий час. При цьому дизель-генератор ви використовуватиме лише при крайній потребі в зимовий час, коли генерації автономної СЕС не вистачатиме.

Автономна сонячна електростанція Автономна сонячна електростанція

Забезпечте свій бізнес зручним масштабованим рішенням під ваші потреби. Ми запропонуємо систему, яка повністю відповідатиме вашому запиту та порадимо, як знизити споживання, щоб заощадити. Сучасні автономні станції дуже прості в експлуатації, а управління та моніторинг повністю контролюються онлайн. Різні етапи бізнесу потребують різної потужності електроенергії, тому сонячна станція, яку ми запропонуємо, може бути розширена в будь-який час відповідно до зростаючих потреб бізнесу.

Крім того, сонячна станція – маркетинговий хід, який позиціонує ваш бізнес як енергоефективний та екологічний та допоможе залучити більше сучасних клієнтів.

ЩО ПРОПОНУЄМО МИ

Автономна сонячна електростанція – це комплект обладнання, який виробляє електроенергію з сонячного випромінювання та направляє її для споживання в поточний момент побутовими приладами, а надлишок – для заряджання акумуляторних батарей та подальшого використання в темний час доби.

Автономна СЕС має бути спроектована таким чином, щоб забезпечувати потреби об’єкта в електроенергії навіть при тривалій відсутності сонячного випромінювання – наприклад, в похмурі періоди. Для цього має бути достатня кількість фотоелектричних модулів та об’єм акумуляторних батарей, а також СЕС має супроводжуватись невеликим дизель-генератором, як резервним джерелом живлення.  Для правильного проектування сонячної станції необхідний детальний розрахунок споживання об’єкту в денний та нічний час.

Команда ІМЦ “Теплоціль” прагне запропонувати кожному клієнту оптимальне вирішення його завдання, яке допоможе зекономити та отримати довгостроковий прибутковий проект. Процес замовлення сонячної електростанції максимально простий та прозорий для замовника і пропонує на кожному етапі постійну комунікацію з нашою командою для вирішення будь-яких поточних питань.

Вашій увазі пропонується скріншот з моніторингу найвисокогірнішого туристичного притулку в Карпатах, Івано-Франкіська обл. Як видно з рисунку, навіть в лютому 90% споживання притулку забезпечується за допомогою виробітку сонячних панелей, 10% – з резервного джерела живлення (генератор).

 

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X