Плоский сонячний колектор купити в Україні | Теплоціль

Каталог товарів

Магазин

Категорії товарів

Плоскі сонячні колектори
– тип сонячного колектора, що зустрічається найчастіше. Використовується в побутових водонагрівачах та системах опалення. Даний колектор – це засклена теплоізольована панель, в якій розміщена пластина поглинача (абсорбера). Пластина поглинача зроблена з металу, який добре проводить теплоту (з міді або алюмінію). У більшості випадків мідь підходить більше, так як вона більш ефективно проводить сонячну енергію і менше схильна до пошкодження, ніж алюміній.
Чим якісніше колектор, тим товщий метал. Пластину поглинача обробляють спеціальним покриттям, яке краще зберігає сонячну енергію. Склад високоселективного покриття відрізняється у різних виробників і постійно поліпшується, проте зазвичай – це ультратонке напилення аморфного напівпровідника, який характеризується малим випромінюванням довгих інфрачервоних хвиль (тобто віддає менше тепла), але зате добре поглинає випромінювання у видимій області спектра.
Скло плоского колектора виконується з матового або литого призматичного скла з низьким вмістом заліза в складі, що пропускає виключно світло. Для зменшення тепловтрат дно, а також бічні стінки колектора, обов’язково вкриті теплоізоляційним матеріалом (мінеральною ватою з невисокою щільністю і вологовідштовхувальним просоченням). .

Застосування плоских колекторів
Плоскі сонячні колектори, представлені в нашом інтернет-магазинці Теплоціль – це відмінне рішення для заміни сезонного навантаження теплопостачання, добре підійде як для теплого, так і помірного клімату.

Ціна плоских колекторів нижче в порівнянні з вакуумними. У лінійці плоских колекторів, представлених в нашому асортименті, моделі, які повністю відповідають сучасним вимогам: оптимальне співвідношення «ціна-якість-продуктивність».

Для підбору необхідного Вам обладнання скористайтеся можливістю “розрахувати геліосистему”. Наші фахівці представлять розрахунок під Ваші потреби і допоможуть вибрати оптимальний варіант.

З доставкою та установкою даного обладнання у Вас не виникне жодних проблем. Ви отримаєте всю необхідну інформацію і безкоштовну консультацію щодо монтажу плоских сонячних колекторів, якщо захочете встановити їх самостійно. Або скористайтесь нашими послугами по монтажу – швидко і з гарантією якості.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X