Инверторы напряжения | Сетевые, Автономные, Гибридные | Теплоцель | Теплоціль

Каталог товарів

Магазин

Категорії товарів

Інвертор, або перетворювач напруги, – це спеціальний електронний прилад, функція якого – зміна типу напруги. Найчастіше використовуються перетворювачі DC/AC, що змінюють струм з постійного на змінний. Побутові інвертори працюють з вхідною напругою від 12 до 220 В, даючи на виході 110, 220 або ж 380 В, при цьому струм набуває стандартну частоту 50 Гц. Існують і інвертори DC/DC, які служать для підвищення або зменшення напруги постійного струму.

Сфера застосування інверторів з чистою і модифікованої синусоїдою
Сфера застосування інверторів різноманітна: транспортні електросистеми (автомобілі, залізничний транспорт, човни та яхти), системи безперебійного живлення для різного устаткування, автономні енергосистеми з альтернативними джерелами енергії і т.і. При виборі пристрою необхідно виходити з пікових параметрів енергоспоживання тієї системи, в яку ви плануєте встановлювати перетворювач.

Сучасні інвертори високої якості на виході формують напругу, що генерується у вигляді чистої (правильної) синусоїди. З такими перетворювачами можуть працювати будь-які прилади. Однак більш дешеві пристрої створюють модифіковану (брудну) синусоїду (форма напруги в них наближена до ступінчастої або трапецієподібної), а тому підходять для живлення тільки нагрівальних або освітлювальних приладів. При підключенні до таких інверторів будь-яких пристроїв з електродвигунами, а також з трансформаторними блоками живлення, вони дуже швидко вийдуть з ладу через перегрів. Тобто перетворювачі з модифікованою синусоїдою не підходять для роботи більшості видів побутової техніки.

Функції перетворювача напруги
Інвертор працює повністю в автоматичному режимі, а, значить, здатний відновити подачу енергії при зникненні електрики в основній мережі всього за 5 мс. Крім того прилад контролює зарядку батарей і не допускає їх глибоку розрядку, істотно продовжуючи цим термін експлуатації акумулятора.

При істотній зміні напруги в мережі прилад переводить підключені до нього пристрої на живлення від акумулятора, оберігаючи таким чином від поломок техніку, чутливу до перепадів напруги.

Оскільки в пристрій закладений істотний запас потужності, інвертор надійно захищений від перевантажень, що виникають при запуску обладнання.

Мережеві і немережеві інвертори
Виділяють два основних типи інверторів: немережеві і мережеві. Перші призначені для роботи з акумуляторами, перетворюючи постійний струм, що надходить від них. Мережеві перетворювачі не вимагають наявності в системі батарея і передають струм безпосередньо від фотомодулів у вашу мережу. Однак мережеві інвертори коштують в рази дорожче немережевих перетворювачів і найчастіше стають найдорожчими компонентами системи.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X