Купити акумуляторні батареї в Україні | Теплоціль

Каталог товарів

Магазин

Категорії товарів

Саме акумуляторні батареї можна вважати серцем геліосистеми автономного електропостачання. Звичайно, вироблення енергії фотомодулями відбувається лише вдень і при ясній погоді, тому для цілодобового функціонування вашої енергосистеми необхідний пристрій, який зможе накопичувати і в потрібний момент віддавати її. Завдяки використанню сучасних технологій зараз батареї здатні витримувати сотні циклів зарядки/розрядки, працюючи без зниження експлуатаційних характеристик роками.

На даний час в автономних енергосистемах найчастіше використовуються батареї одного з двох типів: залізно-нікелеві та свинцево-кислотні. Останні, у свою чергу, діляться на абсорбуючі, гелеві та тягові. Їх відрізняє одна від одної не тільки робочі характеристики та експлуатаційні вимоги, але й ціна. Для свинцево-кислотних акумуляторів усіх типів характерні доступні ціни, низький рівень саморозряду і високий ККД.

У абсорбуючих (AGM) акумуляторах електроліт, як можна зрозуміти з назви, абсорбується спеціальним пористим скловолокном, в якому розташовуються електроди. Така конструкція дозволяє експлуатувати такі батареї в широкому діапазоні температур, крім того їх корпус герметичний, що забезпечує високий рівень безпеки та екологічності, і стійкий до ударів. Основна вимога при їх використанні – дотримуватися рекомендованих параметрів зарядки і не допускати занадто глибокого розряду. Також слід знати, що AGM-акумулятори не можна зберігати в розрядженому стані.

У гелевих (GEL) акумуляторах завдяки спеціальним добавкам електроліт знаходиться в желеподібному стані. Це виключає витік електроліту навіть при порушенні герметичності корпусу, що робить ці батареї найбезпечнішими і для людини, і для екології. Саме гелеві батареї рекомендується використовувати в геліосистемах через їх високий циклічний ресурс, велику інтенсивність віддачі струму і можливість використання навіть при низьких температурах. До недоліків GEL-акумуляторів можна віднести лише їх відносну дорожнечу, яка, втім, компенсується тривалим терміном служби.

ІМЦ Теплоціль пропонує кілька моделей акумуляторних батарей для автономних енергосистем. Якщо ви сумніваєтеся, який акумулятор найкраще вам підійде, зверніться до наших фахівців, які дадуть вам безкоштовну професійну консультацію.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X