Сонячна електростанція для ОСББ | Теплоціль

Сонячна електростанція для ОСББ

Сонячна електростанція для ОСББ – це комплект обладнання, який виробляє електроенергію з сонячного випромінювання та постачає її для забезпечення загальнобудинкових потреб. Залежно від побажань мешканців ОСББ, технічних можливостей та комплектації, така станція може забезпечувати роботу теплових пунктів, освітлення в місцях загального користування, парковках, дитячих майданчиках і інших прибудинкових територіях, безперебійну роботу ліфтів, камер відеоспостереження і т.д.

СЕС на власне споживання не потребує отримання ніяких дозволів та ліцензій. Таке рішення відноситься до енергоефективних заходів, які фінансуються програмою “Енергодім” та іншими державними і регіональними джерелами стимулювання населення до енергозбереження. Сонячна електростанція на власне споживання – це доступний спосіб для ОСББ заощадити 30-60% загальнобудинкових потреб в електроенергії та зробити життя мешканців будинку комфортнішим та зручнішим.

ЩО ОТРИМАЄ ОСББ

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД МЕРЕЖІ

Сонячна електростанція з акумуляторами дозволить забезпечити безперебійну роботу ліфтів, освітлення в місцях загального користування, систем відеонагляду і т.д.

ЗМЕНШЕННЯ ВАШИХ ВИТРАТ

Зниження загальнобудинкових витрат на енергопостачання на 30-60%

ДОСТУПНІСТЬ

Державні та регіональні програми фінансують до 70% вартості енергоефективних заходів

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кваліфіковані інженери спроектують сонячну електростанцію так, щоб вона забезпечувала електроенергією в першу чергу найважливіші для вашого ОСББ прилади та системи

ПРОСТОТА

СЕС для власних потреб не вимагає отримання дозволів, ліцензій та інших бюрократичних процедур

ДОВГОСТРОКОВА ІНВЕСТИЦІЯ

Гарантований термін роботи сонячної електростанції - від 25 років

ЯКІ МОЖЛИВОСТІ НАДАСТЬ СЕС ВАШОМУ ОСББ


 

Постійне зростання тарифів, яке спостерігається в Україні, і, безумовно, продовжуватиметься в майбутньому, спонукає людей шукати можливості для економії. Єдиний спосіб економити правильно – це зробити ваш багатоквартирний будинок утепленим, модернізованим та енергоефективним. Кошти, які будуть витрачені на це, дуже швидко повернуться у вигляді зменшених вдвічі або втричі платіжок.

Сонячна електростанція – один із заходів підвищення енергоефективності будинку. В Україні дедалі більше ОСББ впроваджують сонячні станції на даху або фасаді будинку. Мова іде саме про станцію на власне споживання, яка не потребує отримання ніяких дозвільних документів. Правильно спроектована сонячна станція дозволить вашому ОСББ заощадити загальнобудинкові витрати на енергопостачання на рівні 30-60%, що неодмінно позначиться на ваших рахунках за комунальні послуги.

Сонячна електростанція на власне споживання може бути як мережевою, так і автономною, що включає в себе акумуляторні батареї. Автономні станції є дорожчими, але вони дозволяють використовувати резервну електроенергію, накопичену в АКБ, при аварійному чи плановому відключенні світла. Тому вибір сонячної електростанції – її потужність, комплектація, та інші показники, залежить від побажань та фінансових можливостей співвласників багатоквартирного будинку.

Коли мова йде про великий багатоповерховий будинок, то здається, ніби потрібно дуже багато сонячних батарей. Насправді це рішення спрямоване на забезпечення загальнобудинкових потреб, тому сонячна станція підбирається оптимальної потужності, найчастіше це від 15 до 30 кВт. Станція такої потужності дозволить знизити спільні видатки на енергопостачання будинку, забезпечуючи, залежно від своєї комлектації різні потреби:

– Освітлення місць загального користування (сходові клітки, під’їзд, прибудинкові території, парковки, дитячі майданчики);

– Енергопостачання котлів, насосів, теплових пунктів, систем ГВП;

– Резервне живлення ліфтів, освітлення, систем сигналізації та відеоспостереження при відключенні світла (автономні сонячні електростанції).

 

Монтаж сонячних батарей Львів

На сьогодні в Україні діють різні програми підтримки та заохочення до впровадження енергоефективних заходів. Це як пільгові умови кредитування, так і відшкодування коштів за кредитом, або фінансування частини вартості проекту. Найвідомішою державною програмою для ОСББ є “Енергодім”, що повертає 40-50% витрат, понесених на заходи з енергоефективності, та до 70% вартості енергосертифікації та обстеження інженерних систем. Крім того, в багатьох містах та областях діють також регіональні програми підтримки.

 

Сонячна електростанція – машстабоване рішення, яке інтегрується в існуючу енергосистему і дозволяє розширити можливості та модернізувати ваш будинок. Менеджери ІМЦ “Теплоціль” з радістю допоможуть вам зорієнтуватись, які саме програми, гранти чи кредити доступні у вашому місті, а кваліфіковані інженери спроектують оптимальне рішення для сонячного енергопостачання ОСББ.

 

Ви будете задоволені, адже ми:

Знайдемо найкраще рішення для Вашого ОСББ

з урахуванням всіх технічних особливостей об'єкту, графіку споживання електроенергії, першочергових потреб в живленні, даних АСКОЕ та ін.

Кваліфіковані

для виконання всіх необхідних робіт по проекту сонячної електростанції. Наші фахівці регулярно проходять навчання та мають необхідні дозволи та допуски.

Працюємо в правовому полі

- запропонуємо виключно офіційно імпортоване обладнання з підтвердженою гарантією на території України. Супроводимо роботи необхідною проектною документацією.

Теплоціль - офіційні сервіс-партнери

провідних виробників інверторного обладнання, яке представлено на території України (Fronius, Huawei, SolarEdge та ін.)

Гарантуємо якість виконаних робіт

- гарантія на монтажні роботи 5 років. Ми здійснюємо постійний моніторинг встановлених сонячних електростанцій та надаємо оперативну сервісну підтримку.

10 років працюємо для Вашої енергонезалежності

та маємо позитивний досвід виконання проектів для державних та громадських організацій.

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X