Інформація про інженерно-монтажний центр компанії Теплоціль

Про нас

Хто ми

Ми команда професіоналів

Інженерно-монтажний центр Теплоціль – це команда професіоналів, що займаються проектуванням та встановленням найсучасніших рішень відновлювальної енергетики.

Пропонуємо

Ми здійснюємо розрахунок, проектування та встановлення:

Мережевих сонячних електростанцій для приватних споживачів – для забезпечення власного споживання та економії коштів на оплату рахунків, так і для продажу електроенергії державі по Зеленому тарифу;

Автономних сонячних електростанцій для споживачів, у яких відсутнє підключення до загальної мережі або стаються часті перебої у живленні;

Сонячних електростанцій на власне споживання для малого та середнього бізнесу;

Систем хранения энергии на основе сетевых и автономных электростанций для энергозависимости дома;
Систем фотоэлектрического горячего водоснабжения для бытовых потребителей;

Гелиосистему – как для частных хозяйств, так и для коммерческих и государственник объектов;
Комплексных решений по энергосбережению; Экономических современных систем отопления и нагрева воды на базе тепловых насосов.

"Теплоціль" обирають, адже ми:

Проконсультуємо

та надамо розгорнуту відповідь з питань альтернативної енергетики. Зеленого тарифу, переваг та особливостей різних варіантів сонячних електростанцій і т.д.;

Розрахуємо оптимальний варіант

рішення з урахуванням всіх технічних особливостей об'єкту та побажань замовника

Гарантуємо якість

виконання монтажних робіт, здійснюємо постійний моніторинг своїх об'єктів та надаємо оперативну сервісну підтримку;

Працюємо лише з найкращим обладнанням

офіційно імпортованим від світових лідерів в галузі;

Працюємо з кредитними програмами

від Ощадбанку та Укргазбанку, регіональними програмами стимулювання розвитку енергоефективності та енергозбереження;

історія

Понад 10 років досвіду на ринку

Розпочавши свій шлях в 2008 р. та слідкуючи за світовими тенденціями розвитку енергетичних технологій, вже у 2010 р. ми спрямували свою діяльність на продаж та встановлення сучасних економічних та екологічних систем опалення, впровадження енергоощадних рішень, надання приватним та комерційним клієнтам альтернативи традиційним енергоносіям у вигляді геліосистем та фотоелектричних станцій. Вислів “ні імпортованому газу” – був нашим гаслом ще тоді, коли це не стало загальнодержавною ідеєю. В 2015 р., із зростанням державної підтримки у галузі альтернативної енергетики, ІМЦ Теплоціль сфокусувався на фотоелектричних станціях під Зелений тариф. На цей час, наша команда зосереджена на подальшому розвитку відновлювальної енергетики в Західній Україні та впровадженні сучасних комплексних рішень як для домашніх домогосподарств, так і для комерційних споживачів.

сертифікати

Ми офіційні представники

Наше підприємство є регіональним дилером найбільших дистриб’юторів енергогенерувального, енергоощадного та супровідного обладнання в Україні, таких як “Атмосфера”, “Еліос Стратегія”, “Сучасна Енергія” та ін.

Команда ІМЦ Теплоціль ніколи не втрачає можливості для розвитку та вдосконалення. Наші співробітники регулярно відвідують тематичні міжнародні виставки в Україні та за її межами, брати участь у вітчизняних форумах та конференціях по енергоефективності та енергоощадження, в тому числі та у якості спікерів. Наші інженери – учасники тематичних тренінгів та семінарів Fronius, Victron Energy, Kostal, SolarEdge, Panasonic та ін.

Партнери

Наші партнери

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank