Кредит на сонячну електростанцію | Теплоціль | Україна

Кредитування сонячних електростанцій

ІМЦ «Теплоціль» є акредитованим партнером Укргазбанк та Ощадбанк по програмах кредитування сонячних електростанцій.  Кредитування СЕС є рішенням для тих, кому не вистачає певної суми для установки сонячної станції, при цьому хочеться якомога швидше ввести її в експлуатацію та почати заробляти кошти. Ми допоможемо вам підібрати вигідну програму кредитування, яка не обтяжуватиме вас великими відсотками та дозволить в найкоротші терміни встановити власну сонячну станцію. 

При цьому платіж за кредит ви можете сплачувати за кошти, виручені на продажі електроенергії по Зеленому тарифу. Наприклад, власники 30 кВт станції на Львівщині заробляють від 5500 €/рік, не враховуючи власного споживання.

Ми допомагаємо отримати кредит на встановлення СЕС не лише приватним, а і юридичним особам. Взявши вигідний кредит під низькі відсотки, Ви можете встановити СЕС для свого бізнесу та почати заощаджувати до 60% від споживання електроенергії вже зараз.

ПРОГРАМИ КРЕДИТУВАННЯ ДЛЯ ПРИВАТНИХ ОСІБ

Залежно від обраної програми, можна придбати в кредит не лише сонячну електростанцію, а і ВЕС, теплові насоси, геліосистеми, фотоелектричні системи гарячого водопостачання і т.д. У всіх кредитних програмах доступне дострокове погашення без жодних комісій.

Заставою по кредиту виступає придбане обладнання. Додатковою перевагою програми від Укргазбанку є те, що кредитуванню підлягає як станція «під ключ», так і частина обладнання (фотоелектричні модулі, кріплення, інвертор, захисне обладнання і т.д.) чи монтажних робіт.

Нижче наведено ключові умови програм кредитування приватних сонячних електростанцій, по яких ми (ФОП Герасін В.В.) співпрацюємо з Ощадбанк та Укргазбанк.

Банк
Назва програми Зелена енергія Еко-енергія
Доступна сума від 100 000 до 1 000 000 грн від 1000 до 1 000 000 грн
Термін кредитування до 72 місяців до 60 місяців
Авансовий платіж від 15% від 15%
Відсоток по кредиту 19,5% від 4,19%
Разова комісія 2,99% 0,5+4,5%

Звертаємо Вашу увагу, що на період дії воєнного стану програми кредитування “Зелена енергія” та “Еко-Енергія” призупинені для нових клієнтів.

ВІДШКОДУВАННЯ КОШТІВ ДЛЯ ПРИВАТНИХ ОСІБ

В деяких регіонах України в рамках заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження, постійно діють програми відшкодування частини коштів по кредиту на сонячні електростанції від обласних державних адміністрацій. Серед них:

  • Житомирська обл. –– 20% від суми кредиту, але не більше 50 000 грн.
  • Вінницька обл. –15% від тіла кредиту, але не більше 20 000 грн.
  • Львівська обл. –10% від тіла кредиту, але не більше 100 000 грн.
  • Хмельницька обл. – 10% від відсотків по кредиту, але не більше 10000 грн.

Крім того, в багатьох містах обласного та районного значення додатково діють власні програми відшкодування коштів по кредиту з місцевого бюджету. В кількох регіонах, наприклад, в Житомирській та Львівській обл. відшкодування можливе й у разі, якщо Ви встановлюєте станцію повністю шляхом власних коштів, а не кредитних. Детальніше про відшкодування коштів можна дізнатись за посиланням.

Звертаємо Вашу увагу, що на період дії воєнного стану програма відшкодування коштів за встановлену СЕС для приватних осіб призупинена.

КРЕДИТ "5-7-9" ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

Програма “Доступні кредити 5-7-9” дозволяє юридичним особам та фізичним особам-підприємцям отримати кредит на купівлю основних засобів, до яких відноситься і сонячна електростанція на власне споживання. Основні переваги програми:  гнучкі умови кредитування для будь-якого бізнесу; низька відсоткова ставка; поєднання з грантовими програмами від міжнародних організацій.

Максимальна сума кредитування – 1 000 000 грн (для фізичних осіб-підприємців) та 50 000 000 млн (для юридичних осіб).

Кредит надається під відсоткову ставку 7 або 9% річних, з можливістю зниження до 5% при виконанні умов програми.

Дізнатись більше про основні умови програми “5-7-9” можна за посиланням.

ГРАНТ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ НА ВСТАНОВЛЕННЯ СЕС

Оформлюючи кредит на встановлення СЕС, юридичні особи мають можливість стати власником гранту сумою до 30 000 €. Грант надається за міжнародною програмою фінансової підтримки українських підприємців. Власники бізнесу, що отримали кредит для реалізації інвестиційного проекту, мають можливість відшкодувати до 30% від вартості проекту. Грантові кошти можна витратити на розвиток свого бізнесу чи підтримку реалізованого проекту.

Як стати власником гранту  та які його основні умови –  за посиланням. 

Звертайтесь до нас для отримання кредиту на СЕС


ІМЦ «Теплоціль» співпрацює з банками та активно підтримує державну політику, спрямовану на популяризацію серед населення енергоефективних заходів та технологій, зокрема, на перехід до використання альтернативних джерел енергії. Наші працівники беруть участь в тематичних тренінгах, семінарах та зустрічах з представниками обласних державних адміністрацій, на яких обговорюються питання сприяння розвитку альтернативної енергетики та енергозбереження.

Звернувшись до нас за кредитом на сонячну електростанцію, Ви отримаєте фахову консультацію по найвигідніших варіантах кредитування та програмах відшкодування, які діють у вашому регіоні. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант для Вашого домогосподарства чи бізнесу, та  гарантуємо супровід і допомогу протягом всього процесу отримання кредиту, введення станції в експлуатацію та підключення Зеленого тарифу. З нами Ви отримуєте якісний сервіс від менеджерів та професійний монтаж від найкращих фахівців своєї справи.   

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X