Кредит на сонячну електростанцію | Теплоціль | Україна

Кредитування сонячних електростанцій

ІМЦ «Теплоціль» є акредитованим партнером Укргазбанк та Ощадбанк по програмах кредитування сонячних електростанцій.  Кредитування СЕС є рішенням для тих, кому не вистачає певної суми для установки сонячної станції, при цьому хочеться якомога швидше ввести її в експлуатацію та почати заробляти кошти. Ми допоможемо вам підібрати вигідну програму кредитування, яка не обтяжуватиме вас великими відсотками та дозволить в найкоротші терміни встановити власну сонячну станцію. 

При цьому платіж за кредит ви можете сплачувати за кошти, виручені на продажі електроенергії по Зеленому тарифу. Наприклад, власники 30 кВт станції на Львівщині заробляють від 5500 €/рік, не враховуючи власного споживання.

Про кредити на встановлення сонячної електростанції для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців можна прочитати за посиланням.

ПРОГРАМИ КРЕДИТУВАННЯ

Залежно від обраної програми, можна придбати в кредит не лише сонячну електростанцію, а і ВЕС, теплові насоси, геліосистеми, фотоелектричні системи гарячого водопостачання і т.д. У всіх кредитних програмах доступне дострокове погашення без жодних комісій.

Заставою по кредиту виступає придбане обладнання. Додатковою перевагою програми від Укргазбанку є те, що кредитуванню підлягає як станція «під ключ», так і частина обладнання (фотоелектричні модулі, кріплення, інвертор, захисне обладнання і т.д.) чи монтажних робіт.

Нижче наведено ключові умови програм кредитування приватних сонячних електростанцій, по яких ми (ФОП Герасін В.В.) співпрацюємо з Ощадбанк та Укргазбанк.

Банк
Назва програми Зелена енергія Еко-енергія
Доступна сума від 100 000 до 1 000 000 грн від 1000 до 1 000 000 грн
Термін кредитування до 72 місяців до 60 місяців
Авансовий платіж від 15% від 15%
Відсоток по кредиту 19,5% від 4,19%
Разова комісія 2,99% 0,5+4,5%

ВІДШКОДУВАННЯ КОШТІВ

В деяких регіонах України в рамках заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження, постійно діють програми відшкодування частини коштів по кредиту на сонячні електростанції від обласних державних адміністрацій. Серед них:

  • Житомирська обл. –– 20% від суми кредиту, але не більше 50 000 грн.
  • Вінницька обл. –15% від тіла кредиту, але не більше 20 000 грн.
  • Львівська обл. –10% від тіла кредиту, але не більше 100 000 грн.
  • Хмельницька обл. – 10% від відсотків по кредиту, але не більше 10000 грн.

Крім того, в багатьох містах обласного та районного значення додатково діють власні програми відшкодування коштів по кредиту з місцевого бюджету. В кількох регіонах, наприклад, в Житомирській та Львівській обл. відшкодування можливе й у разі, якщо Ви встановлюєте станцію повністю шляхом власних коштів, а не кредитних. Детальніше про відшкодування коштів можна дізнатись за посиланням.

Як отримати кредит та відшкодування від держави?

Звернутись в банк

з рахунком-фактурою від компанії-постачальника та пакетом документів.

Укласти

кредитний договір

Дочекатись

зарахування коштів

Здійснити

встановлення та пуско-налагодження сонячної електростанції

Заключити договір

з постачальником універсальних послуг про купівлю-продаж електроенергії за Зеленим тарифом

Звернутись

в місцеву адміністрацію за відшкодуванням

Звертайтесь до нас для отримання кредиту на сонячну електростанцію


ІМЦ «Теплоціль» співпрацює з банками та активно підтримує державну політику, спрямовану на популяризацію серед населення енергоефективних заходів та технологій, зокрема, на перехід до використання альтернативних джерел енергії. Наші працівники беруть участь в тематичних тренінгах, семінарах та зустрічах з представниками обласних державних адміністрацій, на яких обговорюються питання сприяння розвитку альтернативної енергетики та енергозбереження.

Звернувшись до нас за кредитом на сонячну електростанцію, Ви отримаєте фахову консультацію по найвигідніших варіантах кредитування та програмах відшкодування, які діють у вашому регіоні. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант для Вашого домогосподарства та  гарантуємо супровід та допомогу протягом всього процесу отримання кредиту, введення станції в експлуатацію та підключення Зеленого тарифу. З нами Ви отримуєте якісний сервіс від менеджерів та професійний монтаж від найкращих фахівців своєї справи.   

    Замовити розрахунок

    *Ми зв’яжемось з вами найближчим часом

    X