Фотоелектричний модуль купити в Україні | Теплоціль | Теплоціль

Каталог товарів

Магазин

Категорії товарів

Монокристалічні сонячні панелі
Фотомодулі виконані з циліндричних кремнієвих злитків. Щоб оптимізувати експлуатаційні якості і знизити витрати на кожен монокристалічний фотоелектричний елемент, чотири сторони циліндричного злитка обрізаються для отримання кремнієвого диска. Саме він надає монокристалічній сонячній панелі її характерний зовнішній вигляд.

Переваги:

Монокристалічні сонячні панелі мають найкращі характеристики завдяки тому, що вони виконані з високосортного кремнію. Відсоток продуктивності монокристалічних сонячних панелей, як правило, становить 17 – 22%.
Монокристалічні панелі є компактними. Вони не тільки дають найвищу вихідну потужність, але їм також потрібно менше простору в порівнянні з будь-якими іншими типами панелей. Монокристалічні сонячні панелі виробляють до чотирьох разів більше електроенергії, ніж, наприклад, тонкоплівкові.
Монокристалічні сонячні панелі мають найбільший термін служби. Більшість виробників дають на них 25-річну гарантію.
Недоліки:

Монокристалічні сонячні панелі є найдорожчими. З фінансової точки зору сонячна панель, яка зроблена з полікристалічного кремнію (і в деяких випадках з тонких плівок) може бути кращим вибором для деяких домовласників.
Характеристики:

ККД від 17 до 22 відсотків;
Форма квадратна або квадратна із закругленими або зрізаними кутами;
Товщина 0,2 – 0,3 мм;
Колір від темно-синього до чорного з антивідбиваючим покриттям або сірий без покриття;
Зовнішній вигляд – однорідний.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X