Зелений тариф | Сонячна електростанція під зелений тариф | Теплоціль

Сонячна електростанція під Зелений тариф

Що ви отримаєте

ПРИБУТОК

Ваш гарантований дохід від 1650 до 7500 €/рік

ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Перекриття ваших потреб в електроенергії - виробіток сонячної електростанції до 48000 кВт*год/рік

ІНВЕСТИЦІЯ

Ви вкладаєте кошти у довгостроковий надійний проект з окупністю від 3.5 років

ГАРАНТІЯ

Отримуєте гарантію від 5 до 30 років, на монтажні роботи - 5 років.

НАДІЙНІСТЬ

Лише офіційне обладнання з гарантованою сервісною підтримкою в Україні

МОНІТОРИНГ

Робота вашої станції контролюється інженером в режимі 24/7 через систему моніторингу

Приклади наших робіт під Зелений тариф

ДЛЯ НЕВЕЛИКИХ ДОМОГОСПОДАРСТВ ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ 10 кВт
 • Не сплачуєте за електроенергію!
 • Заробіток - до 1800 €/рік
 • Виробіток - від 10000 кВт*год/рік
 • Окупність - 5 років
ДЛЯ БУДИНКІВ З ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯМ ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ 20 кВт
 • Не сплачуєте за електроенергію!
 • Заробіток - до 3500 €/рік
 • Виробіток - від 20000 кВт*год/рік
 • Окупність - 5 років
МАКСИМАЛЬНИЙ ДОХІД ВІД СТАНЦІЇ! ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ 30 кВт
 • Не сплачуєте за електроенергію!
 • Заробіток - до 6500 €/рік
 • Виробіток - 30000-45000 кВт*год/рік
 • Окупність - 4 роки

Сонячна електростанція під Зелений тариф – це не лише внесок у розвиток альтернативної енергетики України та використання електроенергії для забезпечення власних побутових потреб, але і потужний механізм для інвестицій.

Так, Зелений тариф  2020 р. встановлений на рівні 16.3 євроцентів за 1 кВт*год. Це означає, що вся електроенергія, вироблена сонячними модулями, яка не споживається вашим домогосподарством, продається державі по 16.3 Євроцентів (близько 4.5 грн) за 1 кВт*год. Таким чином, враховуючи здешевлення обладнання та стабільний прибуток, рівень окупності станції складає в середньому 4-5 років, після чого ви продовжуєте заробляти по Зеленому тарифу до 2030 р.

Екологічно чиста електроенергія дозволить Вам стати максимально незалежними від стрімкого зростання тарифів, яке спостерігається у світі та в Україні зокрема.

ФОТОЕЛЕКТРИЧНІ МОДУЛІ

Фотоелектричні модулі – найважливіший компонент сонячної станції. Саме фотомодулі виробляють із сонячного світла електроенергію, яка пізніше перетворюється інвертором для використання в побутовій мережі. Від правильного вибору сонячних панелей залежить довговічність та продуктивність вашої станції. На даний час найпоширенішими видами сонячних батарей є монокристалічні та полікристалічні. Крім технології виготовлення, ФЕМ відрізняються також потужністю, коефіцієнтом корисної дії, розміром і т.д. На обмежених площах краще обирати більш потужні фотоелектричні модулі.

ІМЦ “Теплоціль” радить обирати лише перевірених та надійних світових виробників фотоелектричних модулів, таких як Longi Solar, Jinko Solar, Ja Solar, Panasonic, Sunpower, Hanwha і т.д.

Мережева сонячна електростанція під Зелений тариф Сонячна станція під Зелений тариф 30 кВт

МЕРЕЖЕВИЙ ІНВЕРТОР

Мережевий інвертор – один з основних компонентів сонячної електростанції. Саме він перетворює постійний струм, який виробляється фотоелектричними модулями, у змінний, який використовує побутова мережа. Мережевий інвертор працює лише при наявності зовнішньої мережі та контролює роботу всієї сонячної електростанції.  Зазвичай інвертори відрізняються між собою кількістю MPPT трекерів, робочою напругою, ККД, наявністю чи відсутністю онлайн моніторинга і т.д.

Іноді через складність даху або необхідність використання кількох площин, виникає потреба у використанні двох або, рідше, більше, мережевих інверторів. Для інвертора обов’язково встановлюється захист по постійному та змінному струму, про що ми поговоримо нижче. Радимо використовувати якісні мережеві інвертори світових виробників Fronius, Huawei, SolarEdge, SMA, Kostal і т.д.

Мережевий інвертор для сонячної станції Huawei Мережевий інвертор Fronius Symo

КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ФЕМ

СЕС для Зеленого тарифу може розташовуватись як на даху чи фасаді приватного домогосподарства, так і на наземній ділянці (статичній чи поворотній), або бути частиною прибудови – наприклад, герметичний навіс з сонячних батарей. Ми радимо встановлювати якісні кріплення із алюмінію та нержавіючої сталі, адже це впливає не лише на роботу СЕС, а і на довговічність даху. Кріплення повинні бути стійкими до корозії та впливу навколишнього середовища: сильний вітер, тощо.

Кріплення для фотомодулів дахові алюмінієві Кріплення для фотомодулів дахові алюмінієві

ЗАХИСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Для безпечної та тривалої роботи сонячної електростанції обов’язковим є встановлення захисного обладнання для інвертора. Такий щит складається із захисту по постійному та змінному струму та забезпечує стабільну роботу СЕС при виникненні перевантажень, коротких замикань, перепадів напруги, перенапруг пов язаних з атмосферною електрикою (блискавка, статичні розряди).

Обов’язковими компонентами щита блискавкозахисту є вимикачі навантаження, запобіжники, обмежувачі перенапруги, пристрої захисного відключення, роз’єднувачі. Варто зауважити, що інвертор, який вийшов з ладу при неправильно розрахованому, та встановленому з порушеннями обладнанні для захисту від перенапруг, не підлягає гарантійному ремонту згідно вимог виробників.

Для захисту кабельних ліній, фотоелектричних модулів та інверторного обладнання від потрапляння блискавки чи наведених перенапруг, викликаних нею, ми розробляємо дизайн та встановлюємо зовнішній блискавкозахист по стандарту ДСТУ EN 62305:2012 (шини струмовідводів, блискавкоприймачі, шини вирівнювання потенціалів, обмежувачі імпульсних перенапруг і т.д ). У випадку наземних станцій також виконується обов’язкове заземлення станції. Блискавкозахист, як і заземлення, виконується виключно з металів, які не піддаються корозії: оцинкована та нержавіюча сталь, алюміній.

Зовнішній блискавкозахист даху Шина зрівнювання потенціалів

 

МОНТАЖ СТАНЦІЇ

Монтаж сонячних електростанцій під ключ

Монтаж сонячних електростанцій наші фахівці здійснюють з дотриманням усіх електротехнічних норм, ПУЕ,  ДБН і т.д. Вартість монтажу орієнтовно складає 10% від вартості обладнання для сонячної електростанції і остаточно оцінюється після виїзду на об’єкт. На монтажні та пуско-налагоджувальні роботи ми надаємо гарантію 5 р.

Монтаж сонячної електростанції під Зелений тариф включає наступні роботи:

 • Монтаж кріплень для фотомодулів;
 • Монтаж фотомодулів;
 • Прокладка дротів;
 • Монтаж інвертора;
 • Встановлення щитового обладнання внутрішнього блискавкозахисту;
 • Монтаж зовнішнього блискавкозахисту та заземлення;
 • Пуско-налагоджувальні роботи.

Ви будете задоволені, адже ми:

Надамо фахову консультацію

та розгорнуту відповідь щодо переваг та особливостей різних варіантів сонячних електростанцій, оформлення Зеленого тарифу, співпраці з ОблЕнерго та банками для отримання кредиту

Підберемо оптимальне рішення для Вашого домогосподарства

з урахуванням всіх технічних особливостей об'єкту, споживання електроенергії та збереження естетики домогосподарства

Порекомендуємо найкраще обладнання в рамках Вашого бюджету

- запропонуємо виключно офіційно імпортоване обладнання з підтвердженою гарантією на території України

Гарантуємо якість

- гарантія на монтажні роботи 5 років. Ми здійснюємо постійний моніторинг встановлених сонячних електростанцій та надаємо оперативну сервісну підтримку;

Теплоціль - офіційні сервіс-партнери

провідних виробників інверторного обладнання, яке представлено на території України (Fronius, Huawei, SolarEdge та ін.)

10 років працюємо для Вашої енергонезалежності

- з самого початку нашої діяльності впроваджуємо в Україні сучасні рішення, які дозволяють приватним домогосподарствам та підприємствам заощаджувати кошти та ставати енергоефективними

  Замовити розрахунок

  *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

  X