Cистеми гарячого водопостачання для бізнесу | Теплоціль

Гаряче водопостачання від сонця для бізнесу

Багато компаній на сьогодні у своїй діяльності  використовують великі об’єми гарячої води. Серед них – автомийки, бази відпочинку, готельно-ресторанні комплекси, агробізнес, харчова промисловість. Це тягне за собою високі експлуатаційні затрати на електроенергію або газ для забезпечення виробничих процесів.

Якщо вас бізнес має великі потреби в гарячій воді, а ви бажаєте зекономити кошти на рівні 50-80% від витрат на її нагрів, тоді для вас існує рішення – гаряче водопостачання від сонця.

Переваги ГВП від сонця

ЕКОНОМІЯ

Заощадження на рахунках за електроенергію/газ на 50-80%

ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Від зростаючих тарифів на комунальні послуги, використання безкоштовного джерела енергії

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Якісне обладнання та правильний розрахунок забезпечать максимальний рівень виробітку теплової енергії

МАСШТАБОВАНІСТЬ

Проектування рішення під ваші потреби з можливістю розширення з часом

СТАБІЛЬНІСТЬ

Якісні компоненти системи забезпечуватимуть ваші потреби мінімум два десятиліття

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Чиста електроенергія представить ваш бізнес як екологічно дружній та залучить більше клієнтів

Галерея робіт

ЧОМУ ГЕЛІОСИСТЕМА ВИГІДНА ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Нагрів води за допомогою сонячних колекторів –  це проста та надійна система, яка допоможе знизити ваші рахунки за електроенергію чи газ та захистити ваш бізнес від зростаючих тарифів. Грошова економія залежить від продуктивності системи, затрат гарячої води, потрібної температури, але у будь-якому разі складає не менше 50-80%. Оскільки окупність в середньому складає 5 р., а термін експлуатації близько 30 р., ви можете розраховувати більше ніж на 2 десятиліття безкоштовної енергії без затрат на паливо.

Геліосистема інтегрується в існуючу систему гарячого водопостачання на основі газового,  електричного чи твердопаливного нагріву.  Вона візьме на себе основну роботу,  продовжить термін служби традиційної енергосистеми та підвищить їх взаємну ефективність. З квітня по вересень геліотермальна система забезпечить до 80% потреби в гарячому водопостачанні для об’єкта.

Найефективніше геліосистема використовуватиметься для об’єктів, для яких характерне сезонне збільшення використання гарячої води – наприклад, агробізнес, чи готельно-ресторанні комплекси, в тому числі для нагрівання води в басейні. Система буде повністю адаптованою до ваших потреб, щоб забезпечити безперебійну подачу води та максимальну віддачу від інвестицій. Ми пропонуємо вам високоякісне обладнання, яке мінімізує втрати тепла та забезпечить високу ефективність навіть в похмуру погоду чи взимку.

Сонячні колектори позиціонують вас як енергоефективну компанію, що підсилює ваш брендинг та може розглядатись як частина загальної маркетингової стратегії. Екологічні технології, зниження вуглеводного сліду – глобальні тренди, які допомагають залучати нових клієнтів та отримувати більші доходи від бізнесу. Підвищуйте рентабельність бізнесу, залучайте зекономлені кошти в розвиток бізнес-процесів та користуйтесь всіма перевагами сонячного нагріву води.

Ми пропонуємо комплексний поетапний підхід до проектування та монтажу системи гарячого водопостачання від сонця та гарантуємо якісне рішення, оптимальне по ціні та отриманих результатах.
Використання гарячої води в промисловості та бізнесі

Що отримає замовник

50-80%

Економія на рахунках за нагрів води

Від 25 р.

Термін експлуатації системи

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X