Автономне освітлення на сонячних батареях | Теплоціль

Автономне освітлення від сонячних батарей

Автономне сонячне освітлення – найкращий варіант для освітлення, коли підключення до загальної електричної мережі ускладнене, неможливе або занадто дороге.

Потреба в такому рішенні постає перед різними приватними, комерційними та громадськими користувачами: для освітлення вулиць, віддалених парковок, пішохідних переходів на небезпечних ділянках, парків, площ, тротуарів та інших знеструмлених об’єктів. Після монтажу автономного освітлення за допомогою сонячних батарей не потрібно платити за електроенергію, таким чином зекономлені кошти можна використати для більш важливих потреб.

Ми пропонуємо високоякісне продуктивне рішення, стійке до умов навколишнього середовища та змін температури, яке легко монтується та не потребує обслуговування.

ЯК ПРАЦЮЄ АВТОНОМНЕ ОСВІТЛЕННЯ ВІД СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ

Живлення світильника забезпечує невелика сонячна електростанція, яка складається з фотоелектричного модуля,  гелевих акумуляторних батарей та контролера заряду. Фотоелектричний модуль виробляє електроенергію з сонячного випромінювання вдень та за допомогою контролера заряду заряджає акумуляторні батареї для використання її вночі для освітлення. Акумуляторні батареї забезпечують зберігання достатнього рівня заряду для 10 годин безперервного освітлення.

Контролер заряду, окрім функції керування зарядом АКБ, керує також і світильником, регулюючи режими роботи: автоматичне ввімкнення залежно від рівня освітленості, безперервна робота а також робота періодами (кілька годин ввечері після настання темряви та кілька годин вранці перед світанком). Фотоелектричний модуль супроводжується незалежним кріпленням яке дозволяє встановити його на будь-якій опорі з максимально продуктивною орієнтацією. Акумуляторні батареї та контролер заряду знаходяться в сталевому захисному боксі. Бокс з акумуляторною батареєю рекомендується закопувати в землю для забезпечення кращої роботи в зимових умовах.

Автономне вуличне освітлення

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ОСВІТЛЕННЯ ВІД СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ

Комплект обладнання для автономного освітлення від сонячних батарей:

 • Світлодіодний світильник;
 • Фотоелектричний модуль монокристалічний 330 Вт;
 • Гелевий АКБ;
 • Контролер заряду PL ALS;
 • Металевий бокс IP65 з кронштейном;
 • Кріплення для фотомодуля з блискавковідводом;
 • Кріплення для світильника;
 • MC4 коннектор – 4 шт.

Переваги автономного освітлення

АВТОНОМНІСТЬ

Незалежність від загальної мережі, відсутність рахунків за електроенергію

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Продуктивний фотомодуль забезпечить достатній рівень виробітку електроенергії для заряду АКБ та освітлення в нічний час

НАДІЙНІСТЬ

Якісне обладнання та комплектуючі гарантують захищеність від зовнішніх впливів та надійність роботи системи.

ПРОСТОТА

Легкий монтаж, можливість встановлення фотомодуля, світильника та боксу на будь-яких слушних опорах.

  Замовити розрахунок

  *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

  X