Купити сонячну електростанцію в Україні | Теплоціль | Теплоціль

Каталог товарів

Магазин

Категорії товарів

Сонячні фотоелектричні системи
– це сонячні електростанції, в яких використовується спосіб прямого перетворення сонячного випромінювання в електричну енергію.

Основним компонентом для побудови фотоелектричних систем є сонячні панелі. Вони збираються з окремих сонячних елементів, принцип роботи яких побудований на основі явища внутрішнього фотоефекту в напівпровідниках. У фотоелектричних перетворювачах сонячної енергії використовується кремній з додатками інших елементів, що утворюють структуру з р-n-переходом.

Сонячні батареї зменшують залежність користувача від загальних електромереж і знижуються витрати на комунальні послуги. Сонячні панелі безпечні для екології, надійні, довговічні і економічно вигідні. Термін служби сонячних батарей високого класу – понад 25 років.

Сонячні батареї на будівлі

Використання сонячних батарей
На сьогоднішній день найбільш затребувані три варіанти застосування сонячних батарей для побутових і виробничих цілей:

автономне електропостачання будь-яких об’єктів;
резервне електроживлення;
мережеві сонячні електростанції (Зелений тариф)
Вибір автономної системи обгрунтований в тих випадках, коли до об’єкта (побутовий, дача, роздрібна точка продажу, заміський будинок, агропідприємство) відсутній підведення міських або районних електромереж. Сонячні батареї стануть надійним джерелом енергії для всіх потреб об’єкта. Такий варіант вимагає ретельного розрахунку потужності системи, підбору устаткування і вибору додаткових альтернативних джерел.

При наявності електромережі, але частих перебоях в її подачі, сонячні батареї допоможуть уникнути відключення електроприладів. Комбіноване використання електричної і сонячної енергії дозволяє розділити споживання від різних джерел, раціонально використовувати ресурси і економити кошти на оплату рахунків, а також завжди бути впевненим у гарантованому електроживленні приладів в разі відключення електроенергії.

Мережева сонячна електростанція під Зелений тариф пропонує громадянам України можливість заробітку від продажу державі електроенергії, виробленої сонячними батареями. Потужність станцій і тариф, за яким держава купує електроенергію, залежить від форми власності об’єкта і року введення в експлуатацію.

Підбір обладнання для сонячних електростанцій
Забезпечити надійність і економічність роботи сонячних батарей допоможе професійний розрахунок навантаження на систему і підбір обладнання. При виборі батарей враховують їх ККД, температурний коефіцієнт, коефіцієнт заповнення вольт-амперної характеристики, гарантію від виробника. Продуктивність сонячних батарей залежить від особливостей клімату(кількість сонячних днів, середні температури в різні періоди року).

Комплектація сонячної електростанції залежить від цілей її використання, і включає в себе наступний перелік::
сонячні панелі;
інвертор напруги;
контролер заряду сонячних батарей;
акумуляторні батареї;
щит захисту від перенапруг.
Монтаж сонячних батарей
При зверненні до нас Ви можете замовити проектування сонячної електростанції будь-якої потужності і виконання її монтажу. Також ми можемо виконати планиметрию (візуалізацію) розміщення сонячних батарей.

При самостійному встановленню сонячних панелей дотримуйтеся таких правил:

розміщуйте їх на південній стороні покрівлі;
панелі не повинна закривати тінь від дерев, сусідніх будівель, конструкцій на покрівлі;
кут нахилу вибирають в залежності від широти розташування будинку;
кріплення повинне витримувати сильний вітер.
Монтаж починають з підготовки даху. Уникнути перегріву елементів допоможе світле покриття покрівлі та зазор між панелями і дахом. Для кріплення панелей на даху встановлюють каркас, якому надають необхідний кут нахилу і фіксують за допомогою куточків. Відстань між окремими панелями вибирають так, щоб уникнути взаємного затінення. В окремому приміщенні встановлюють інвертор і акумулятори.

Від грамотності підбору обладнання та професійності виконаного монтажу залежить продуктивність і термін служби сонячних батарей.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X