Cистеми гарячого водопостачання від фотомодулів | Теплоціль

Гаряче водопостачання від фотомодулів

Гаряче водопостачання за допомогою фотоелектричних модулів – більш сучасний та зручний аналог геліосистем для побутових користувачів. Нагрів води відбувається за рахунок електроенергії, яка виробляється фотоелектричними модулями та направляється на ТЕН за допомогою спеціального пристрою Solar Kerberos. Він може працювати автономно, забезпечуючи у сонячний день гаряче водопостачання, а при похмурій погоді чи вночі догрів води відбувається за допомогою зовнішньої мережі. Надлишок електроенергії, яка виробляється фотомодулями, може бути спрямована на додатковий ТЕН чи для заряджання акумулятора.

Система фотоелектричного ГВП на основі Solar Kerberos потребує набагато менше місця для монтажу, аніж традиційна геліосистема з її додатковим насосним обладнанням. Крім того, можна використовувати існуючий бойлер з ТЕНом, що здешевлює вартість системи.

SOLAR KERBEROS

Solar Kerberos для нагріву водиЕлектроенергія, вироблена фотоелектричними модулями, проходить захист і потрапляє у інверторний прилад Solar Kerberos, де перетворюється на змінний струм та направляється на ТЕН для нагріву води до температури, заданої користувачем. Система фотоелектричного ГВП стійка до перегріву, властивого геліосистемам. При досягненні температури, заданої користувачем, Solar Kerberos зупиняє подачу напруги на ТЕН. Існує декілька різновидів Solar Kerberos, які, залежно від потреб користувача, дозволяють залучити додаткові функції.

 • 315.B, 320.B – звичайна модифікація, призначена виключно для нагріву води в одному бойлері;
 • 315.C – при нагріванні води до заданої користувачем температури, надлишок електроенергії спрямовується для заряджання резервного акумулятора;
 • 315.H, 320H – при нагріванні води до заданої користувачем температури, надлишок електроенергії спрямовується на другий ТЕН для нагрівання додаткового бойлера.

ФОТОЕЛЕКТРИЧНІ МОДУЛІ

Фотоелектричні модулі – важливий компонент системи нагріву води. Саме вони виробляють електроенергію, яка направляється Solar Kerberos для нагріву води. На даний час найпоширенішими видами сонячних батарей є монокристалічні та полікристалічні. Крім технології виготовлення, ФЕМ відрізняються також потужністю, коефіцієнтом корисної дії, розміром і т.д. На обмежених площах краще обирати більш потужні фотоелектричні модулі.

ІМЦ “Теплоціль” радить обирати лише перевірених та надійних світових виробників фотоелектричних модулів, таких як Longi Solar, Jinko Solar, Ja Solar, Panasonic, Sunpower, Hanwha і т.д.

Система нагріву води від сонячних батарей Сонячні батареї Longi Solar

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

 •  Кріплення для фотоелектричних модулів
  Фотомодулі для нагріву води можуть розташовуватись як на даху чи фасаді приватного домогосподарства, так і на наземній ділянці (статичній чи поворотній), або бути частиною прибудови – наприклад, герметичний навіс з сонячних батарей. Ми радимо встановлювати якісні кріплення із алюмінію та нержавіючої сталі, адже це впливає не лише на роботу системи, а і на довговічність даху. Кріплення повинні бути стійкими до корозії та впливу навколишнього середовища: сильний вітер, тощо.
 • Щит внутрішнього блискавкозахисту
  Для безпечної та тривалої роботи системи фотоелектричного нагріву води обов’язковим є встановлення захисного обладнання для інверторного пристрою Solar Kerberos. Такий щит складається із захисту по постійному та змінному струму та забезпечує стабільну роботу системи при виникненні перевантажень, коротких замикань, перепадів напруги і т.д.Обов’язковими компонентами щита блискавкозахисту є вимикачі навантаження, запобіжники, обмежувачі перенапруги, пристрої захисного відключення, роз’єднувачі. Конкретний склад щита блискавкозахисту залежить від типу Solar Kerberos та особливостей системи.  Варто зауважити, що прилад, який вийшов з ладу при неправильно встановленому чи неповному щиті блискавкозахисту, не підлягає гарантійному ремонту згідно вимог виробників.
 • Заземлення та зовнішній блискавкозахист
  Для захисту кабельних ліній та фотоелектричних модулів від потрапляння блискавки, ми встановлюємо зовнішній блискавкозахист: шину вирівнювання потенціалів, обмежувачі імпульсних перенапруг і т.д. У випадку наземних станцій виконується обов’язкове заземлення станції. Блискавкозахист, як і заземлення, виконується виключно з металів, які не піддаються корозії: оцинкована та нержавіюча сталь, алюміній.
  Захисне обладнання

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Монтаж систем фотоелектричного гарячого водопостачання наші фахівці здійснюють з дотриманням усіх електротехнічних норм, ДБН і т.д. Вартість монтажу орієнтовно складає 10% від вартості обладнання для сонячної електростанції і остаточно оцінюється після виїзду на об’єкт.

Монтаж системи фотоелектричного ГВП включає наступні роботи:

 • Монтаж кріплень для фотомодулів;
 • Монтаж фотомодулів;
 • Прокладка дротів;
 • Монтаж інверторного пристрою Solar Kerberos;
 • Встановлення щитів внутрішнього блискавкозахисту;
 • Монтаж зовнішнього блискавкозахисту та заземлення;
 • Пуско-налагоджувальні роботи.

Переваги фотоелектричного ГВП

НАДІЙНІСТЬ

Відсутність закипань, властивих геліосистемі

КОМПАКТНІСТЬ

Необхідно набагато менше місця для розташування обладнання

ЕКОНОМІЯ

Можливість використання у системі вже існуючого бойлера

ЗРУЧНЕ МАШСТАБУВАННЯ

Залежно від модифікації, можливо підключати додатковий ТЕН або заряджати АКБ

ФОТОЕЛЕКТРИЧНЕ ГВП ДЛЯ 2-3 ОСІБ
 • 2700 $
ФОТОЕЛЕКТРИЧНЕ ГВП ДЛЯ 3-4 ОСІБ
 • 3150 $

Галерея робіт

  Замовити розрахунок

  *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

  X