Система автономного поливу і зрошення від сонця для фермерів | Теплоціль

Автономне зрошення для фермерів

Засушлива погода, характерна для переважної більшості регіонів України, створює додаткові ризики для сільського господарства. В таких умовах доводиться залучати додаткові ресурси та витрачати великі кошти для забезпечення потрібного рівня поливу. ІМЦ “Теплоціль” пропонує вам сонячне зрошення – повністю автономне рішення, яке працює за межами доступності електроенергії. Сонячне зрошення використовує енергію сонця для живлення насоса, який качає воду.

Автоматичний полив від сонця – це чудова можливість для фермерських господарств зекономити, розширити виробництво сільськогосподарських культур та вижити в сухий сезон екологічно чистим способом.

Переваги автономного зрошення

АВТОНОМНІСТЬ

Відсутність потреби в електромережі, повністю автономна робота

ЕКОНОМІЯ

Зниження витрат на перекачування води, економія на рахунках за паливо

ДОСТУПНІСТЬ

Подача води в посушливих віддалених районах

ПРОСТОТА

Відсутність потреби в обслуговуванні, простота функціонування та транспортування

ПРИБУТОК

Збільшення доходу шляхом покращення врожайності та додаткового посіву

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Екологічно чисте джерело електроенергії, покращення іміджу

ЩО ТАКЕ СОНЯЧНЕ ЗРОШЕННЯ І ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО

Сонячне зрошення – проста, ефективна та екологічно чиста альтернатива традиційним насосним системам.

Відсутність електромережі або висока вартість постійного використання дизель-генераторів означають, що хороша земля не використовується повною мірою. На відміну від дизель-генераторів, автоматичний полив від сонця не потребує технічного обслуговування, регулярного постачання палива, чи присутності людини для спостереження за роботою. Простота цієї системи означає менше обслуговування, що знижує час простою та затрати для фермера. Сонячна енергія безкоштовна і в надлишку під час сухого сезону, коли сільськогосподарським культурам найбільше потрібне зрошення. Завдяки такому рішенню забезпечується не лише доступ до води у віддалених районах і незалежність від нестабільних цін на паливо, а і з’являється реальна можливість розширити посів сільськогосподарських культур, тим самим отримуючи більший дохід.

Сонячне зрошення доставляє воду туди, де вона потрібна і підтримує роботу з різними видами наявних систем поливу – крапельною, круговою і т.д. Можлива не лише пряма подача води, а і набір та накопичення її в резервуарі. Механізм автоматичного поливу від сонця простий у транспортуванні та використанні і  гарантує зниження затрат на перекачування води та збільшення врожайності.  Вам не потрібно знаходитись на місці, аби контролювати роботу сонячного зрошення, адже це робиться дистанційно через мережу інтернет. Це рішення – повністю контрольоване використання води для задоволення потреб сільськогосподарських культур. Додатковою перевагою є те, що система сонячного зрошення може бути переносною, таким чином забезпечуючи поливом більші площі сільськогосподарських угідь.

Сонячне зрошення 2

ЩО ВХОДИТЬ У РІШЕННЯ

Комплект для сонячного зрошення складається з фотоелектричних модулів, які використовують сонячну енергію для вироблення електроенергії, та частотного перетворювача ABB для насосних станцій, який керує роботою насоса. Простота системи обумовлює низьку початкову ціну, швидку окупність та відсутність обслуговування. Оскільки сонячне зрошення працює лише в світлий час доби, виникає потреба в резервному джерелі живлення, яким може виступати будь-який дизель-генератор. При 12-годинному поливі 83% живлення забезпечується за допомогою сонячного зрошення.  Система сумісна з усіма насосами на трьохфазних асинхронних двигунах.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ АВТОНОМНЕ ЗРОШЕННЯ

Розглянемо реальний приклад роботи автономного зрошення.

На полі встановлена переносна система для сонячного зрошення. За 7 годин сонячного дня (з 8 до 15 години) забезпечено полив в розмірі 18 м.куб. води ділянки радіусом 70 м та заповнено  резервуар на 3 тонни. Після поливу систему можна легко транспортувати на наступну ділянку.

Обладнання:

  • Фотоелектричний модуль монокристалічний 330 Вт – 16 шт.;
  • Трьохфазний частотний перетворювач ABB ACS355 5.5 кВт – 1 шт.;
  • Щит внутрішнього блискавкозахисту – 1 шт.;
  • Глибинний насос 3 кВт

Вартість такого рішення – 2500 $. В загальному, можна виходити з розрахунку 1600 $ на 1 Га поливу. Термін окупності системи складає до 4 р., термін експлуатації – від 25 р.

Що отримає замовник

83%

Живлення за допомогою сонячного зрошення

1600 $

Вартість інвестицій на 1 га поливу

до 4 р.

Термін окупності системи сонячного зрошення

Від 25 р.

Термін експлуатації системи сонячного зрошення

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X