Сонячні зарядні пристрої для електромобіля | Теплоціль

Сонячні зарядні пристрої для електромобіля

Заряджати електрокар вдома може бути значно зручніше, вигідніше і швидше, ніж Ви уявляли!  Це можливо з домашніми зарядними пристроями, що заряджають ваше авто, використовуючи сонячну електроенергію. Ви, як власник, отримуєте значу економію і незалежність від постійно зростаючих тарифів, а Ваше авто буде завжди готовим до поїздки, заряджаючись в кілька разів швидше, ніж від звичайних пристроїв.

Ми пропонуємо зарядні рішення від найкращих світових виробників – SMA, Fronius, Victron Energy, SolarEdge.

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ ІЗ СОНЯЧНИМИ ЗАРЯДКАМИ

В 2-6 РАЗИ ШВИДШЕ

повний заряд електрокара

ДО 22 КВТ

доступної потужності заряду

В 2-4 РАЗИ ДЕШЕВШЕ

завдяки заряду від СЕС

ДО 100%

заряджання авто лише сонячною електроенергією

ПОНАД 25 Р.

термін експулатації сонячної системи

5-10 Р. ГАРАНТІЇ

на зарядний пристрій

ПЕРЕВАГИ СОНЯЧНИХ ЗАРЯДОК

БІЛЬША ПОТУЖНІСТЬ

Заряджаючи авто від сонця, ви не обмежені можливостями мережі. Потужність сонячних зарядок – до 22 кВт. Поки Ви користуєтесь побутовими приладами, авто буде заряджатись з максимальною потужністю, доступною від сонця й мережі.

ШВИДКІСТЬ ЗАРЯДУ

Заряджайте авто в 2-6 разів швидше. Можна працювати на 100% від СЕС, або добираючи нестачу з мережі. Якщо поспішаєте, вмикайте режим boost, і пристрій скомбінує всю доступну потужність для найбільш швидкого заряду.

ЕКОНОМІЯ

Зменшуйте витрати, користуючись власною електроенергією! Сонячна зарядка дозволить Вам заряджати авто в 2-3 рази дешевше, а зі зростаннім тарифів різниця буде ще відчутніша.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІСТЬ

Розумні алгоритми, якими керуються сонячні зарядні станції, безперервно аналізують безліч показників, здійснюють прогнозування, самостійно регулюють роботу та в кожен момент часу забезпечують найбільш оптимальне та економічне заряджання.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Не потрібно постійно підлаштовуватись під свій електрокар – достатньо один раз зробити відповідні налаштування. Пристрій автоматично відслідковує і регулює свою роботу, заряджаючи Ваше авто найбільш оптимально.

МОНІТОРИНГ І КЕРУВАННЯ

Спостерігайте за процесом зарядки і роботою сонячних панелей, налаштовувати параметри, віддалено керувати системою і т.д. Всі можливості для комфортного користування – у зручному мобільному додатку.

БЕЗПЕКА І НАДІЙНІСТЬ

Міжнародна сертифікація якості і безпеки гарантує надійну роботу без перевантажень мережі. Ваше авто і домівка - у повній безпеці!

ВИСОКА ГАРАНТІЯ

Виробники впевнено надають Вам найвищу гарантію на ринку - до 10 р., і професійну сервісну і технічну підтримку 24/7.

СОНЯЧНІ ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВАШОГО ДОМУ


СОНЯЧНА ЗАРЯДКА - ЧАСТИНА КОМПЛЕКСНОЇ ЕНЕРГОСИСТЕМИ


З сонячною електроенергією Ви отримаєте комплексне рішення для домашньої енергосистеми.Фотоелектричні модулі, інвертор, зарядний пристрій, акумуляторні батареї, якщо вони присутні,  – всі складові взаємодіють між собою і централізовано керуються інтелектуальними алгоритмами.

Енергосистема на основі сонячної станції у будь-який момент часу готова для розширення та модифікації. Наприклад, додавши АКБ, ви можете зробити мережеву СЕС гібридною і живити електромобіль чи побутових споживачів навіть вночі, а з додаванням нових побутових пристроїв – збільшити потужність сонячних батарей та мати більше електроенергії. Сонячну станцію можна підключити під Зелений тариф для отримання доходу, або стати повністю енергонезалежним з системою  збереження енергії.

Сонячні батареї для зарядку Вашого авто можна встановити у вигляді навісупарковки чи тераси з сонячних батарей. Так ваш будинок стане ще більш функціональним та естетично привабливим, а сонячні батареї виконуватимуть не лише функцію генерації електроенергії, а і захисту від атмосферних впливів.

Вся інформація, яка стосується споживання та виробітку електроенергії у Вашому будинку буде зібрана в централізованій системі. Завдяки зручному додатку Вам буде доступний проактивний моніторинг і аналіз роботи сонячної електростанції, стан споживання електроенергії всіма побутовими системами, історія виробітку та споживання, візуалізація процесу заряджання авто, налаштування профілів зарядки і т.д.

Заряд  авто ще ніколи не був таким простим: потрібно лише обрати, коли вам потрібна машина, і додаток автоматично запустить процес зарядки за найоптимальнішим сценарієм.

Безперервно аналізуючи все, що відбувається з електроенергію у вас вдома та враховуючи попередні сценарії та прогнози, сонячний зарядний пристрій завжди знає яка потужність доступна і де вона буде потрібна в найближчий час та відповідним чином керує енергопроцесами. Якщо споживання електроенергії в певний момент  у будинку занадто велике, потужність заряду від мережі миттєво знижується,  щоб уникнути перевантаження. Ви самі обираєте, яку максимальну потужність пристрій може брати з мережі – і решта залишається для побутового споживання. Ви можете контролювати, наскільки відсотків заряд авто буде від сонця, таким чином тримаючи оптимальний баланс по швидкості, зручності та економності.

Ви будете задоволені, адже ми:

Знайдемо найкраще рішення для Вашого будинку

з урахуванням графіку споживання, технічних особливостей, можливості розширення в майбутньому та ваших побажань.

Кваліфіковані

для виконання всіх необхідних робіт по проекту сонячної електростанції. Наші фахівці регулярно проходять навчання та мають необхідні дозволи та допуски.

Працюємо в правовому полі

- запропонуємо виключно офіційно імпортоване обладнання з підтвердженою гарантією на території України. Супроводимо роботи необхідною документацією.

Теплоціль - офіційні сервіс-партнери

провідних виробників інверторного обладнання, яке представлено на території України (Fronius, Huawei, SolarEdge та ін.)

Гарантуємо якість виконаних робіт

- гарантія на монтажні роботи 5 років. Ми здійснюємо постійний моніторинг встановлених сонячних електростанцій та надаємо оперативну сервісну підтримку.

Більше 10 років працюємо для Вашої енергонезалежності

та маємо десятки задоволених клієнтів, які рекомендують нас родичам та друзям.