Каталог товарів

Магазин

Навіс з сонячних батарей

598,304 грн.

Навіс з сонячних батарей для приватного будинку. Потужність до 5,55 кВт. Виробництво - ML System, Польща.

Навіс з сонячних батарей – ідеальне поєднання естетики і функціональності, яке дозволяє створити у вашому домогосподарстві додаткове місце для відпочинку. Таке рішення виконує одразу 2 завдання: захист від атмосферних факторів, таких як сонячне випромінювання, сніг або дощ і виробіток екологічно чистої електроенергії. Навіс з сонячних батарей може бути конструктивно приєднаний до будинку, або виконаний як окрема споруда.  

Потужність сонячного навісу – до 5,55 кВт, чого цілком достатньо для того, щоб знизити до мінімуму ваші рахунки за електроенергію. Розмір навісу можна регулювати згідно з вашими побажаннями. Навіс легко встановити – рішення супроводжується чіткою інструкцією з самостійного встановлення, а елементи є описаними і пронумерованими. При потребі, встановлення навісу може здійснити кваліфікована монтажна бригада ІМЦ “Теплоціль”.

Базовий колір конструкції – сірий, однак можлива комплектація у іншому кольорі. Рівень прозорості фотомодуля може коливатись і залежить від ваших побажань. Чим більш прозорий модуль, тим менша його потужність. Стійки навісу можуть бути як металевими, так і дерев’яними, або виконані з поєднанням цих матеріалів. Завдяки різноманіттю доступних кольорів, розмірів та форм сонячний навіс ідеально пасуватиме архітектурі вашого домогосподарства. 

Сонячний навіс є стійким до погодних умов, в тому числі до тиску снігу чи впливу вітру. Стабільна алюмінієва конструкція захищена від корозії та забезпечує довгий термін експлуатації. Сонячний навіс може бути як автономною установкою, що генерує електроенергію при відсутності зовнішньої мережі, так і мережевим рішенням з можливістю підключення до Зеленого тарифу. 

Параметри навісу

Параметр Величина Розмірність
Ширина 590 мм мм
Довжина 520 мм мм
Висота 285/230 мм мм
Кількість фотомодулів 15 шт шт
Потужність навісу до 5,55 кВт кВт

Доставка здійснюється службами Нова Пошта, Делівері, САТ і т.д. за рахунок ІМЦ “Теплоціль” після здійснення передплати.

Розмір передплати та умови доставки обговорюються індивідуально.

Гарантія на систему - 24 міс.
Гарантія на фотоелектричні модулі - 25 р.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X