Каталог товарів

Магазин

Тераса з сонячних батарей

644,947 грн.

Тераса з сонячних батарей для приватного будинку. Потужність до 5,55 кВт. Виробництво - ML System, Польща.

Тераса з сонячних батарей – ідеальне поєднання естетики і функціональності, яке дозволяє створити у вашому домогосподарстві додаткове місце для відпочинку. Таке рішення виконує одразу 2 завдання: захист від атмосферних факторів, таких як сонячне випромінювання, сніг або дощ і виробіток екологічно чистої електроенергії. Тераса з сонячних батарей може бути конструктивно приєднана до будинку, або виконана як окрема споруда.  

Потужність сонячної тераси – до 5,55 кВт, чого цілком достатньо для того, щоб знизити до мінімуму ваші рахунки за електроенергію. Розмір тераси можна регулювати у відповідності з вашими побажаннями. Сонячну терасу легко встановити – рішення супроводжується чіткою інструкцією з самостійного встановлення, а елементи є описаними і пронумерованими. При потребі, встановлення тераси може здійснити кваліфікована монтажна бригада ІМЦ “Теплоціль”.

Базовий колір конструкції – сірий, однак можлива комплектація у іншому кольорі. Рівень прозорості фотомодуля може коливатись і залежить від ваших побажань. Чим більш прозорий модуль, тим менша його потужність. Cтійки тераси можуть бути як металевими, так і дерев’яними, або виконані з поєднанням цих матеріалів. Завдяки різноманіттю доступних кольорів, розмірів та форм сонячна тераса ідеально пасуватиме архітектурі вашого домогосподарства. 

Сонячна тераса є стійкою до погодних умов, в тому числі до тиску снігу чи впливу вітра. Стабільна алюмінієва конструкція захищена від корозії та забезпечує довгий термін експлуатації. Сонячна тераса може бути як автономною установкою, що генерує електроенергію при відсутності зовнішньої мережі, так і мережевим рішенням з можливістю підключення до Зеленого тарифу. 

Параметри тераси

Параметр Величина Розмірність
Ширина 590 мм мм
Довжина 520 мм мм
Висота 285/230 мм мм
Кількість фотомодулів 15 шт шт
Потужність тераси до 5,55 кВт кВт

Доставка здійснюється службами Нова Пошта, Делівері, САТ і т.д. за рахунок ІМЦ “Теплоціль” після здійснення передплати.
Розмір передплати та умови доставки обговорюються індивідуально.

Гарантия на систему - 24 мес.
Гарантия на фотоэлектрические модули - 25 лет.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X