Каталог товарів

Магазин

Парковка з сонячних батарей

914,389 грн.

Парковка з сонячних батарей для приватного будинку. Потужність до 5,55 кВт. Виробництво - ML System, Польща.

Парковка сонячних батарей – функціональне і естетичне рішення для власників будинків, офісних і торгово-розважальних центрів. Таке рішення виконує відразу 2 завдання: захист від атмосферних факторів, таких як сонячне випромінювання, сніг або дощ і вироблення екологічно чистої електроенергії. Парковка сонячних батарей може бути оформлена як для одного автомобіля, так і для багатьох. Її можна обладнати додатковою зарядною станцією для електро-і гібридних автомобілів.

Потужність сонячної парковки одного автомобіля – до 5,55 кВт, чого цілком достатньо для того, щоб знизити до мінімуму ваші рахунки за електроенергію. Розмір парковки можна регулювати відповідно до ваших побажань. Сонячну парковку просто встановити: додається чітка інструкція з самостійного встановлення, а елементи описані і пронумеровані. При необхідності, встановити парковку може кваліфікована монтажна бригада ІМЦ “Теплоціль”.

Базовий колір конструкції – сірий, однак можлива комплектація в іншому кольорі. Рівень прозорості фотомодуля може коливатися і залежить від ваших побажань. Чим прозоріший модуль, тим менше його потужність. Стійки сонячної парковки можуть бути як металевими, так і дерев’яними, або виконані з поєднанням цих матеріалів.

Сонячна парковка є стійкою до погодних умов, в тому числі до тиску снігу або впливу вітру. Завдяки можливості підключення функції NoFrost, можна запобігти налипання снігу і утворення бурульок. Стабільна алюмінієва конструкція захищена від корозії і забезпечує довгий термін експлуатації. Сонячна парковка може бути як автономною установкою, що генерує електроенергію при відсутності зовнішньої мережі, так і мережевим рішенням.

Параметри парковки для одного автомобіля

Параметр Величина Розмірність
Ширина 590 мм мм
Довжина 520 мм мм
Висота 285/230 мм мм
Кількість фотомодулів 15 шт шт
Потужність парковки до 5,55 кВт кВт

Доставка здійснюється службами Нова Пошта, Делівері, САТ і т.д. коштом ІМЦ “Теплоціль” після передоплати.

Розмір передоплати і умови доставки обговорюються індивідуально.

Гарантія на систему - 24 міс.
Гарантія на фотоелектричні модулі - 25 років.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X