Геліосистема та сонячна електростанція на власне споживання для готелю, м.Стрий

Геліосистема та сонячна електростанція на власне споживання для готелю, м.Стрий

Про станцію

В травні 2016 р. було здійснено встановлення геліосистеми в готелі “Стар”, м.Стрий, Львівська обл. Для комплектації геліосистеми було обрано вакуумні сонячні колектори СВК-Nano на 30 трубок (5 шт.), насосне обладнання BRV та бойлер непрямого нагріву Galmet SGW(S) 500 л. Такий набір обладнання забезпечує 1000 л гарячої води навіть в зимовий сезон, а влітку надлишки скидаються для нагріву закритого басейну площею 28 мкв.

В червні 2016 р. система була доукомплектована автономною сонячною електростанцією з 12 фотомодулів Abi Solar 250 Вт та автономного інвертора Abi Solar SL 5048 MPPT. Генерація станції в літній період складе близько 400 кВт, що забезпечує роботу насосного обладнання та освітлення готелю. СЕС розташована на південно-західному схилі даху на алюмінієвій металоконструкції.

Пізніше СЕС була переукомплектована на станцію на власне споживання – додано 15 фотомодулів Abi Solar 265 Вт та здійснено заміну автономного інвертора на комплект мережевих інверторів Fronius Primo 5.0-1 (3 шт.). Загальна потужність станції по фотоелектричному полю на даний момент – близько 7 кВт

Для захисту станції по постійному та змінному струму нами розроблено та виконано монтаж блискавкозахисту і встановлено контур заземлення для СЕС.

Про станцію

Галерея

Що отримав замовник

1000 л
Цілорічне забезпечення готелю гарячою водою
6800 кВт*год / рік
Виробіток станції для компенсації власного споживання

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X