Сонячні парковки для автомобілів | Теплоціль

Сонячні парковки для автомобілів

Сонячні парковки – це сучасне рішення для бізнесу, вже популярне в багатьох країнах світу, яке дозволяє з користю використати місце для парковки, встановивши у вигляді навісу сонячну електростанцію будь-якої доступної потужності. Вироблена таким чином електроенергія значно скоротить ваші витрати та зробить бізнес більш рентабельним. Сонячні парковки є вдалим рішенням для торгово-розважальних центрів, спортивних комплексів, готелів, ресторанів, офісних споруд та інших бізнес-споживачів.

Сонячні парковки можуть бути як у вигляді окремих конструкцій, так і складовою частиною BIPV-систем. Вони можуть бути оснащені зарядними пристроями для електромобілів, парковочними системами, датчиками, відеоспостереженням та іншими рішеннями, що забезпечують комфорт і сучасний сервіс для ваших клієнтів. В будь-якому випадку, така парковка дозволить знизити витрати на електроенергію та представить вашу компанію, як сучасну та таку, що на практиці втілює екологічні ідеї.

ПЕРЕВАГИ СОНЯЧНИХ ПАРКОВОК ДЛЯ БІЗНЕСУ

ЕКОНОМІЯ

Зниження експлуатаційних витрат завдяки виробітку власної екологічно чистої електроенергії

ІННОВАЦІЙНІСТЬ

Впровадження сучасного, архітектурно привабливого та естетичного рішення

КОМФОРТ

Захист автомобілів ваших клієнтів і працівників від впливу погодніх умов

ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Від постійно зростаючих тарифів на електроенергію

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Тривалий термін експлуатації сонячних парковок - від 25 р.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Екологічно дружнє, енергоефективне рішення

СОНЯЧНІ ПАРКОВКИ - СУЧАСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО БІЗНЕСУ

Сонячні парковки, встановлені біля офісних, торгово-розважальних споруд чи виробництва, виконують подвійну функцію: захищають автомобілі відвідувачів та пріцівників від атмосферного впливу та виробляють екологічно чисту електроенергію, яку ви можете використовувати як для перекривання власного споживання, так і для заряду електромобілів прямо на парковці, встановивши зарядні пристрої для авто.

Сонячна парковка може бути одразу оснащена зарядними пристроями для електромобілів, або мати можливість для їх інтеграції в майбутньому. В сучасному світі, де популярність електрокарів зростає великими темпами, таке рішення створює додатку перевагу і зручність для потенційних клієнтів. Потужність сонячної електростанцїі може бути будь-якою, залежно від ваших потреб і побажань, а широкі можливості сучасного обладнання для СЕС дозволять створити масштабоване мережеве рішення, готове в будь-який момент до встановлення накопичувачів електроенергії, що принесе ще більшу економію вашому бізнесу.

Електроенергію, що виробляється сонячними парковками, можна використовувати для заряду  електромобілів, зниження експлуатаційних витрат, забезпечення роботи вуличного освітлення, паркувальних систем і т.д. Це архітектурно привабливе рішення, безумовно, виділить ваш бізнес серед конкурентів, адже ви  пропонуєте клієнтам  залишити свій автомобіль у зручному затіненому накритті. І навіть у найбільшу спеку такий навіс над авто дозволить збереже комфортніший мікроклімат і знизить витрати власника на кондиціонування.

В світі, де одночасно спостерігається значне зростання тарифів на електроенергію та збільшення популярності екологічних рішень, зокрема, електрокарів, сонячні парковки – вдала інвестиція для будь-якого далекоглядного бізнесу.