Гібридна СЕС для магазину, 23 кВт, м.Львів

Гібридна сонячна електростанція потужністю 23 кВт для магазину, м.Львів

Про об'єкт

Гібридна сонячна електростанція для власного споживання потужністю 22,8 кВт була встановлена у м.Львів восени 2021 р. Об’єктом для встановлення став магазин будівельних матеріалів та господарських товарів. Замовник звернувся за найкращим рішенням для свого бізнесу, вже маючи особистий досвід та чітке розуміння переваг СЕС, адже з 2020 р. у його приватному домогосподарстві працює гібридна СЕС потужністю 8 кВт.

Сонячна електростанція для магазину монтувалась протягом вересня – жовтня 2021 р. Спочатку було встановлено фотоелектричне поле загальною потужністю 22,8 кВт з сонячних батарей Canadian Solar 360 Вт. Фотомодулі змонтовано на баластній конструкції на даху магазину. Паралельно з цим, нашими фахівцями встановлено мережеву частину інверторного обладнання, а саме, комплект інверторів Fronius Primo потужністю 16 кВт.

Після встановлення мережевої СЕС, наші фахівці приступили до монтажу гібридної частини системи. Було встановлено найкраще з можливих рішень – інверторне обладнання  від Victron Energy та літій-іонні АКБ Pylontech US2000 загальною ємністю 24 кВт*год.

Таким чином, СЕС стала максимально енергоефективною, адже зі встановленням акумуляторних батарей відсоток використання власної електроенергії значно збільшився. Магазин отримав можливість не лише економії за рахунок денного використання СЕС, а і накопичення надлишкової електроенергії для подальшого використання у темний період доби, або коли прямої генерації не вистачає.

Найкраще обладнання не гарантує безпеку експлуатації, якщо не виконано всі вимоги виробника та не встановлено якісний блискавкозахист. Тому ця СЕС, як і всі наші об’єкти, містить повний комплект внутрішнього блискавкозахисту класу 1+2+3, що гарантує безпечну безперебійну роботу та мінімізує будь-які можливі ризики для майна Замовника.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав замовник

24 500 кВт*год/рік
Очікуваний виробіток сонячної електростанції
До 60%
Очікувана економія власного споживання
До 24 год
Резервний час роботи пріоритетних споживачів
До 24 кВт*год
Ємність акумуляторних батарей

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X