Гібридна сонячна електростанція під Зелений тариф, 8 кВт, м.Львів

Гібридна сонячна електростанція під Зелений тариф, 8 кВт, м.Львів

Про об'єкт

Замовник звернувся до нас наприкінці 2021 р. із запитом про встановлення автономної станції, яка зробить домогосподарство енергонезалежним і служитиме надійно і якісно максимально довгий час.

Ми запропонували рішення з гібридним інвертором, що підтримує і автономний і мережевий режим, адже це значно розширює можливості системи. Надлишкова генерація не обрізається, а скидається для продажу по Зеленому тарифу, а при повному розряді АКБ і нестачі генерації, живлення відбувається з загальної мережі.

СЕС потужністю 8 кВт ми змонтували в лютому 2022 р. на обладнанні преміальної якості. Всього встановлено масив з 8 кВт сонячних батарей Maxeon Max3 400 Вт, гібридний інвертор Victron Energy Quattro 8000 з контролером заряду Smart Solar 450/100-Tr та літій-іонні АКБ Pylontech US3000C сумарною ємністю до 14 кВт*год.

Система автоматично перемикається між режимами для постійного оптимального балансування і працює наступним чином.

Вироблена фотомодулями електроенергія спочатку подається напряму для живлення поточних споживачів, а надлишок безперервно спрямовується в АКБ, доки не досягнеться необхідний рівень накопиченого заряду для автономного живлення. Якщо генерація і далі перевищує поточні потреби, і заряд АКБ досягнуто, надлишок генерації не обрізається, а скидається у загальну мережу для продажу по Зеленому тарифу. Якщо у певний момент часу для потреб споживачів не вистачає ні прямої, ні накопиченої електроенергії, система продовжує безеперебійне живлення, добираючи нестачу електроенергії із загальної мережі.

Сонячна станція і споживачі складають єдину енергосистему, яка працює автоматизовано і безперебійно, не потребуючи стороннього втручання. Інтелектуальна панель керування Victron Energy централізовано управляє всією енергосистемою. В центр керування безперервно надходять потоки даних з усіма показниками роботи, які система миттєво аналізує і регулює процеси для оптимальної роботи у кожен такий момент часу.

Фотомодулі змонтовано на двох схилах даху на алюмінієвій металоконструкції. Відповідно до всіх норм та стандартів, спроектовано і виконанно блискавкозахист і заземлення СЕС. Встановлено необхідний комплект DC/AC Combiner box для повного внутрішнього блискавкозахситу і коректної взаємодії всіх компонентів при будь-якому режимі роботи СЕС.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав замовник

Від 9200 кВт*год/рік
Очікувана генерація станції
Більше 90%
Річне забезпечення потреб в електроенергії напряму від СЕС
Від 500 €/рік
Додатковий прибуток від продажу надлишків електроенергії (30% від всієї генерації) по Зеленому тарифу

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X