Автономна сонячна електростанція, 8 кВт, м.Львів

Автономна сонячна електростанція, 8 кВт, Пустомитівський р-н.

Про об'єкт

Автономна сонячна електростанція потужністю 8 кВт була встановлена в передмісті Львова в кінці листопада 2020 р. Рішення про встановлення автономної СЕС було прийняте замовником у зв’язку з постійними перебоями з постачанням електроенергії.

Замовник обрав монокристалічні сонячні батареї Longi Solar 365 Вт, які є постійними лідерами списку Tier 1. Фотомодулі змонтовані на даховій металоконструкції з алюмінію.

На об’єкті встановлено інверторне обладнання від одного з найкращих світових виробників – Victron Energy (Нідерланди). Сюди відносяться автономний інвертор Quattro 8000, контролер заряду SmartSolar 250/100, панель управління та інше додаткове обладнання. Накопичення електроенергії відбуватиметься у літій-іонних акумуляторах Pylontech US2000 загальною ємністю 8,8 кВт*год.

Фахівцями ІМЦ “Теплоціль” виконано великий комплекс робіт із забезпечення максимально безпечної та надійної роботи обладнання. Для захисту інверторного обладнання, АКБ та масиву фотомодулів встановлено DC/AC combiner box, розроблено та виконано блискавкозахист та заземлення.

 

Про об'єкт

Галерея

Що отримав замовник

6000 кВт*год/рік
Очікуваний виробіток сонячної станції на рік
8,8 кВт*год
Сумарна ємність акумуляторних батарей

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X