Сонячна електростанція | Які переваги сонячної електростанції | Теплоціль

СЕС на власне споживання для бюджетних та громадських організацій

ІМЦ “Теплоціль” пропонує комплексне рішення – мережеву сонячну електростанцію для забезпечення потреб власного споживання, яка дозволить заміщувати від 40 до 70% потреб в електроенергії та значно економити надалі.

Популярність СЕС на власне споживання зростає у світі швидкими темпами. Замовниками такого рішення стають не лише бізнес та промислові споживачі, а і різні громадські та бюджетні організації, яким отримана економія дозволяє використовувати кошти для інших поточних потреб.

Переваги СЕС на власне споживання

ПРОСТОТА

Не потрібно збирати гору документів та витрачати місяці на підключення. СЕС легко вбудовується в існуючу енергосистему.

ЗРУЧНІСТЬ

Сонячна станція працює повністю автоматизовано. Ви лише переглядаєте виробіток в зручному додатку та радієте економії.

ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Фіксована вартість електроенергії - до 1 грн за 1кВт на 25 років!

ЕКОНОМІЯ

Ваша кономія витрат на електроенергію може досягати 40-70%.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Власна сонячна станція - це іміджевий хід, який представляє вашу організацію як енергоефективну та екологічно дружню.

ЗРУЧНЕ МАСШТАБУВАННЯ

Постійна можливість збільшення потужності СЕС та її модернізація.

Галерея робіт

Що отримає замовник

На 40-70%

Перекриття власного споживання

Від 5 років

Термін окупності СЕС

Від 25 років

Термін роботи СЕС

1 грн за 1 кВт*год

Фіксація тарифу на 25 р. на рівні від 1 грн за 1 кВт*год

ЧОМУ СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ - ЦЕ ВИГІДНО

Сонячна електростанція на власне споживання дозволяє громадським та бюджетним організаціям значно зекономити та направити заощаджені кошти на інші поточні потреби – закупівлю меблів, обладнання, оплату рахунків чи заробітних плат. Крім того, СЕС дозволить розширити функціонал організації за допомогою підключення додаткових споживачів – освітлення, камер відеоспостерження, підтримку опалення чи гарячого водопостачання. Встановши СЕС, можна добитись значної економії коштів та перестати залежати від зростання тарифів.

Встановлюючи СЕС на власне споживання, ви отримуєте стабільне власне джерело електроенергії в довготерміновій перспективі.  Початковий внесок, який потребується для встановлення СЕС, у порівнянні з терміном служби сонячних електростанцій, робить це рішення вигідним для довготермінових інвестицій. Так, середня окупність станцій на власне споживання складає близько 5-6 років, а термін служби СЕС – більше 25 р. Як тільки СЕС окупиться, вона перетворюється в джерело безкоштовної енергії та значної економії в розмірі 40-70% від вашого споживання.

СЕС на власне споживання – це іміджевий хід, який дозволяє позиціонувати вашу організацію як екологічно дружню та зробити значний внесок в енергоефективність та енергонезалежність громади і країни.

Сонячна станція на власне споживання для бюджетних та громадських організацій Сонячна станція на власне споживання для бюджетних та громадських організацій

ЩО ПРОПОНУЄМО МИ

СЕС на власне споживання – комплект обладнання, який виробляє електроенергію з сонячного випромінювання та постачає її для потреб споживача у поточний момент часу. Сонячна станція має бути спроектована таким чином, аби якнайкраще відповідати потужності що споживається, тобто різниця між виробітком та споживанням має бути мінімальна . Наша ціль – запропонувати індивідуальний варіант, який максимізує кількість енергії, що споживається та пришвидшить окупність СЕС. Ми прагнемо надати клієнту пропозицію з оптимальним співвідношенням якості та ціни.

Команда ІМЦ “Теплоціль” прагне запропонувати кожному клієнту оптимальне вирішення його завдання, яке допоможе зекономити та отримати довгостроковий прибутковий проект. Процес замовлення сонячної електростанції максимально простий та прозорий для замовника і пропонує на кожному етапі постійну комунікацію з нашою командою для вирішення будь-яких поточних запитів.

 • Огляд та аналіз місця для встановлення сонячної електростанції, надання рекомендацій щодо оптимальної орієнтації та розміщення фотомодулів та інверторного обладнання;
 • Вимірювання споживання об’єкта, розрахунок необхідної потужності з урахуванням навантаження;
 • Розробка проекту сонячної електростанції;
 • Оформлення цінової пропозиції та розрахунок окупності СЕС;
 • Заключення договору купівлі-продажу та договору на виконання монтажних і пуско-налагоджувальних робіт;
 • Закупівля та поставка обладнання на об’єкт;
 • Здійснення монтажних робіт кваліфікованим персоналом з дотриманням всіх електротехнічних норм та правил безпеки, ДБН та міжнародних стандартів;
 • Пуско-налагодження станції, при необхідності – навчання персоналу замовника;
 • Технічне обслуговування сонячної електростанції, поточна консультація, супровід та модернізація СЕС.

  Замовити розрахунок

  *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

  X