СЕС на власне споживання для логістичного центру, 130 кВт, м.Львів

СЕС на власне споживання для логістичного центру, 130 кВт, м.Львів

Про об'єкт

СЕС для власного споживання у передмісті м.Львів була запущена в екслуатацію влітку 2021 р. За цей час вона перевершила наші очікування, виробивши для логістичного центру 145 800 кВт*год за повний календарний рік, замість очікуваних 125 000 кВт*год. Вироблена станцією електроенергія використовується на 100% , завдяки чому очікуваний термін окупності замість 5 р. складає 3.5-3.7 років! Замовник в захваті від отриманих результатів і замислюється над другою чергою СЕС.

На об’єкті встановлено 129,6 кВт монокристалічних ФЕМ Canadian Solar 360 Вт, а також рідкісних птах серед українських інверторів – SMA Core 2 110 кВт у комплекті з реєстратором даних та дата менеджером для централізованого керування системою.

Для взаємодії всіх складових енергосистеми, а також захисту мережі встановлено повний комплект комутаційного обладнання та внутрішнього блискавкозахисту класу 1+2+3. Нашими інженерами розроблено та виконано додаткове заземлення масиву сонячних батарей.

Фотомодулі встановлено на алюмінієвій баластній металоконструкції, що не піддається корозії та надійно захищатиме фотомодулі від атмосферних впливів вітру.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав замовник

145 800 кВт*год
Отримана генерація за календарний рік (12 місяців)
3.4-3.7 років
Реальна очікувана окупність СЕС, на основі отриманих за 16 місяців показників виробітку
100%
Використання логістичним підприємством виробленої сонячної енергії
Гарантія від надійних світових виробників
5 років на сонячний інвертор SMA, 12 років на фотомодуль (матеріали) і 25 років лінійної гарантії (збереження потужності)
25+років
Очікуваний термін експлуатації

Обладнання

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X