Гібридна СЕС під Зелений тариф, 10 кВт, м.Львів

Гібридна СЕС під Зелений тариф, 10 кВт, м.Львів

Про об'єкт

Гібридна сонячна електростанція під Зелений тариф потужністю 10 кВт у м.Львів була змонтована наприкінці квітня 2021 р. Замовник  прагнув досягнути максимальної енергонезалежності, маючи при цьому додаткову можливість продавати надлишки електроенергії за зеленим тарифом. Для втілення такої гібридної системи було обрано обладнання преміум-класу – фотоелектричні модулі LG NeON2 (Корея) та інверторне обладнання Fronius (Австрія).

Сонячні батареї серії NeON2 характеризуються винятково високими показниками продуктивності, якості та терміну експлуатації. Компанія LG, що неодноразово ставала переможцем Intersolar, виробляє фотомодулі виключно за власними технологіями, адже прагне надати клієнтам в першу чергу надійний і перевірений продукт.

Інвертор Symo GEN24 потужністю 10 кВт – це нове гібридне рішення від відомої компанії Fronius для приватних систем збереження енергії. Інвертор GEN24 може працювати як одразу з АКБ, так і необмежений термін у якості мережевого перетворювача. ІМЦ “Теплоціль” є офіційним сервіс-партнером Fronius в Україні, тож наш клієнт разом з інвертором отримав найкраще сервісне та гарантійне обслуговування від досвідчених інженерів.

Сонячні батареї загальною потужністю 10.2 кВт змонтовано на алюмінієвій конструкції на одному зі схилів даху з подовженням у вигляді навісу. Для захисту сонячної електростанці по постійному і змінному струму встановлено щит внутрішнього блискавкозахисту класу 1+2+3 та виконано контур заземлення.

В майбутньому власник планує додати літій-іонні накопичувачі енергії для максимальної автономії, а до того часу сонячна станція працюватиме як мережева, виробляючи електроенергію по Зеленому тарифу і покриваючи власне споживання.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав замовник

11000 кВт*год/рік
Очікуваний виробіток сонячної електростанції
1790 €/рік
Очікуваний прибуток по Зеленому тарифу, без врахування власного споживання

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X