Автономна сонячна станція, 15 кВт, Ковельський р-н., Волинська обл.

Автономна сонячна станція, 15 кВт, Ковельський р-н., Волинська обл.

Про об'єкт

Автономну сонячну станцію потужністю 15 кВт у с.Поворськ Волинської обл. змонтовано і запущено нашими фахівцями ще навесні 2018 р. На той час було встановлено 9.7 кВт сонячних батарей Abi Solar, 3 автономних інвертори Abi Solar загальною потужністю 15 кВт та гелеві АКБ Ventura.

У 2021 р. замовник вирішив модернізувати сонячну електростанцію з додаванням фотомодулів та заміною акумуляторного обладнання з гелю на літій-іон. Додатково на об’єкт було поставлено 12 фотомодулів Longi Solar 450 Вт, завдяки чому загальна потужність станції по сонячних батареях сягнула 15,1 кВт. Для управління новим масивом сонячних батарей наші інженери змонтували та налаштували обладнання від Victron Energy:  2 контролери SmartSolar 280/85-T  та панель керування з графічним дисплеєм Cerbo GX для зручного контролю та управління роботою СЕС. Гелеві АКБ демонтовано та встановлено більш стійку та надійну заміну для довготривалої роботи – літій-іонні АКБ Pylontech US2000 загальною ємністю 19.2 кВт*год.

Як завжди, наші інженери здійснили проектування та встановлення повного комплекту захисного і комутуючого обладнання, що гарантує у майбутньому довстрокову, надійну та безперебійну роботу сонячної електростанції, а також безпеку та захист для всього об’єкту Замовника.

Про об'єкт

Галерея

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X