Каталог товарів

Магазин

Гібридний інвертор Fronius Symo GEN24 10.0 Plus 10 кВт

131,360 грн.

Трифазний гібридний інвертор від легендарного австрійського виробника Fronius - гнучке рішення для надійного енергопостачання вашого будинку

Трифазний гібридний інвертор Fronius Symo GEN24 10.0 Plus 10 кВт

Гібридний інвертор Fronius GEN24 10 кВт – це ідеальне рішення для домашньої енергосистеми від легендарного австрійського виробника. Розпочавши роботу у альтернативній енергетиці ще у 1992 р., компанія Fronius вже давно має заслужену репутацію лідера галузі завдяки винятковому підходу до проектування, виробництва та технічної підтримки.

Інвертори серії GEN24 – це новинка, що лише нещодавно з’явилась на ринку України. Зберігши перевірені роками переваги мережевих рішень Fronius, нова серія GEN24 відтепер пропонує гнучкі можливості резервного живлення для використання в гібридних системах збереження енергії.

Fronius Symo GEN24 10.0 може працювати без акумуляторних батарей, як звичайний мережевий інвертор. При цьому він готовий у будь-який час до легкої та швидкої інтеграції накопичувачів електроенергії. Це зручна можливість для майбутніх власників СЕС, які не мають можливості чи потреби одразу укомплектувати сонячну станцію акумуляторами.

Інвертори Fronius GEN24, що працюють без АКБ, володіють дуже важливою функцією PV Point, яка дозволяє при відключенні мережі однофазно генерувати до 3 кВт електроенергії, забезпечуючи резеревне живлення для найважливіших побутових пристроїв і систем. Таким чином Fronius GEN24 надає власникам СЕС  унікальну можливість аварійного живлення навіть при відсутності акумуляторних батарей.

Гібридні інвертори Fronius сумісні з сучасними літій-іонними накопичувачами, зокрема, BYD, Pylontech, BMZ і т.д. З приєднанням АКБ, сонячна електростанція перетворюється в основне джерело живлення домашньої енергосистеми, забезпечуючи до 90-95% потреб в електроенергії. При цьому ваша станція може бути ще потужніша, а автономія – ще вища, якщо встановити більше сонячних батарей, адже інвертори Fronius витримують перевантаження до 150%. Наприклад, Symo GEN24 потужністю 10 кВт без будь-яких проблем працює з масивом сонячних батарей до 15 кВт включно. 

Компанія Fronius високо цінує безпеку, тому серія GEN24 містить потужні вбудовані механізми захисту по постійному та змінному струму. Інвертори виконані у міцному герметичному корпусі зі стандартом захисту IP66, що дозволяє безпечну експлуатацію як у приміщенні, так і під відкритим небом. Вдосконалений механізм активного охолодження забезпечує довший термін служби, збільшену продуктивність та значне зниження затрат на обслуговування протягом есплуатації.

Fronius забезпечує виняткову технічну підтримку і надає безкоштовну гарантію на 7 р. з можливістю подовження до 20 р. Завдяки представництву в Україні, для власників Fronius завжди доступний підмінний фонд та оперативне вирішення гарантійних питань. Наша компанія є офіційним сервіс-партнером Fronius, тому ми пропонуємо клієнтам найкраще  обслуговування від кваліфікованих інженерів. 

Особливості інвертора Fronius  Symo GEN24 10.0 Plus 10 кВт

 • Максимальна ефективність перетворення до 98.2%;
 • Збільшений струм 12.5А забезпечує сумісність з фотомодулями високої потужності (500+Вт);
 • Резеревне живлення до 3 кВт без акумуляторів завдяки функції PV Point;
 • Ефективне управління споживанням електроенергії завдяки Multi Flow Technology;
 • Можливість роботи у якості мережевого інвертора без АКБ;
 • Максимальна автономія і енергонезалежність при підключенні системи накопичення електроенергії;
 • Постійне відстеження MPP і максимальна продуктивність при часткових затіненнях завдяки алгоритмам Dynamic Peak Manager;
 • Проста інтеграція у існуючі CЕС, гнучкість до масштабування;
 • Підключення Fronius Ohmpilot та інших додаткових компонентів;
 • Ступінь захисту IP66, сертифікація згідно сучасних європейських стандартів;
 • Безкоштовний моніторинг SolarWeb для віддаленого доступу до роботи сонячної станції з будь-якої точки світу;
 • Швидкий і надійсний сервіс завдяки офіційному представництву в Україні.

Механічні

Параметр Величина Розмірність
Висота 595 мм мм
Ширина 529 мм мм
Глибина 180 мм мм
Маса 23,4 кг кг

Електричні

Параметр Величина Розмірність
Кількість фаз 3 шт шт
Кількість трекерів 2 шт шт
ККД 98,2 % %
Потужність 10 кВт кВт

Доставка здійснюється службами Нова Пошта, Делівері та ІнТайм за умови внесення передплати.

При замовленні від 20 тис. грн доставка безкоштовна.

Безкоштовна гарантія за умови реєстрації інвертора - 7 р.

  Замовити товар

  *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

  X