Гібридна СЕС для власного споживання, 5 кВт, Волинська обл.

Гібридна СЕС для власного споживання, 5 кВт, Волинська обл.

Про об'єкт

Гібридна СЕС для власного споживання була змонтована у Волинській обл. у квітні 2021 р. Замовник прислухався до порад нашого головного інженера та обрав обладнання преміальної якості від найкращих світових виробників – сонячні батареї Sunpower Maxeon загальною потужністю 400 Вт та інверторне обладнання Fronius (Австрія).

Сонячні модулі встановлені на даховій конструкції з алюмінію. Для захисту станції по постійному та змінному струму нами розроблено і встановлено щит внутрішнього блискавкозахисту, зовнішній захист і заземлення.

Замовник планує використовувати СЕС виключно для власного споживання, тому одразу був зацікавлений у виборі найкращого обладнання. Сонячні батареї серії Maxeon – єдині в галузі з найбільшою комбінованою гарантією – 25 р. на матеріали і 25 р. на збереження потужності (видача 92% від початкової потужності через 25 р. використання). Фотомодулі Sunpower є найнадійнішими в світі, що підтверджується їх багаторічним використанням в найсуворіших умовах – пустелях та арктичному кліматі, а також на космічних станціях.

Інвертор Fronius виробництва Австрії – надійне рішення для приватної мережевої станції з безкоштовною гарантією 7 р., яка може бути продовжена у майбутньому. Наш інженерно-монтажний центр є офіційним сервіс-партнером компанії Fronius, тож наш клієнт отримає найпрофесійнішу сервісну і гарантійну підтримку.

У найближчому майбутньому замовник планує встановити систему накопичення електроенергії для максимальної економії та автономії.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав замовник

5500 кВт*год/рік
Очікуваний виробіток сонячної станції
90%
Очікуване забезпечення потреб в електроенергії після встановлення АКБ

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X