Відшкодування коштів за встановлення СЕС на Львівщині

Відшкодування коштів за встановлення СЕС на Львівщині

Львівщина повертає кошти, витрачені на встановлення СЕС

В рамках “Програми енергоощадження для населення Львівщини на 2017 – 2020 роки” діють програми відшкодування коштів, витрачених на сонячні електростанції, вітрогенератори, геліосистеми та теплові насоси. Повернення відбувається як для проектів, виконаних на кредитні кошти, так і для тих, що встановлені власним коштом.

Мережева сонячна електростанція під Зелений тариф

Кредитування сонячної електростанції – вигідний варіант для тих, у кого немає фінансової можливості одразу встановити сонячну електростанцію, однак хочеться якомога швидше почати отримувати дохід по Зеленому тарифу. ІМЦ “Теплоціль” є акредитованим партнером Укргазбанк та Ощадбанк по програмах кредитування сонячних електростанцій. Ми маємо успішний досвід встановленнях кредитних СЕС і відшкодування коштів та допоможемо вам обрати оптимальну програму, яка не надто збільшить термін окупності вашої СЕС. Детальніше про послугу кредитування СЕС можна прочитати за посиланням.
Компенсація кредитних коштів для сонячних електростанцій передбачена у розмірі 10% від тіла кредиту, але не більше, ніж 100 тис. грн на одну особу. Для того, щоб отримати повернення, потрібно на етапі оформлення кредиту в банку зазначити, що ви бажаєте взяти участь у Програмі відшкодування від ЛОДА.

Для тих, хто не бажає користуватись кредитом, і має можливість встановити СЕС чи інший об’єкт відновлювальної енергетики, також існує можливість повернення частини вкладень.

Компенсація власних коштів передбачена у наступному розмірі:

  • 10% вартості сонячних електричних станцій приватних домогосподарств, придбаних і встановлених фізичними особами за власні кошти, але не більше 25 тис.грн на особу;
  • 10% вартості малих вітрових електричних станцій приватних домогосподарств, придбаних і встановлених фізичними особами за власні кошти, але не більше 50 тис. грн на особу;
  • 10% вартості теплових насосів ґрунтового типу, придбаних і встановлених фізичними особами за власні кошти, але не більше 50 тис. грн на особу;
  • 10% вартості теплових насосів повітряного типу, придбаних і встановлених фізичними особами за власні кошти, але не більше 25 тис. грн на особу;
  • 10% геліоколекторів, придбаних і встановлених фізичними особами за власні кошти, але не більше 15 тис. грн на особу.

Для того, щоб отримати компенсацію власних коштів, потрібно звернутись в ЛОДА, заповнити заяву та згоду на обробку персональних даних і надати наступний пакет документів: рахунок від постачальника обладнання, договір купівлі-продажу на обладнання, видаткова накладна, договір купівлі-продажу електроенергії за зеленим тарифом (копія), квитанція або касовий ордер та фотофіксація встановленої СЕС.

ІМЦ “Теплоціль” активно співпрацює з ЛОДА по програмах енергоощадження та енергоефективності, зокрема, по “Програмі енергоощадження для населення Львівщини на 2017 – 2020 роки”, тому ми будемо раді допомогти вам з питанням кредитування СЕС або відшкодування коштів.

blank