Геліосистеми | Переваги геліосистем | Теплоціль

Геліосистеми

ІМЦ “Теплоціль” пропонує проектування, продаж та монтаж різних видів геліосистем – сезонних, цілорічних, на вакуумних або пласких колекторах.  Встановивши геліосистему, ви не лише отримуєте необхідний об’єм гарячої води та економите на паливі  для її нагріву, а і отримуєте в міжсезоння підтримку для системи опалення.

Завдяки геліосистемі можливо до 90% замістити потреби в гарячому водопостачанні в сезон, і до 50% – в опаленні. Фахівці ІМЦ “Теплоціль” мають більше ніж десятирічний досвід монтажу різних видів геліосистем та готові запропонувати вам оптимальне по співвідношенню ціни та якості рішення.

СОНЯЧНИЙ КОЛЕКТОР

Сонячний колектор – це основна складова геліосистеми, що перетворює сонячну енергію на теплову, яка і використовується для нагріву води. Сонячні колектори бувають вакуумні та пласкі, а обирати певний тип бажано залежно від того, для яких цілей використовується геліосистема. Якщо в пріоритеті цілорічне використання, тоді рекомендуються вакуумні колектори, які більш ефективно працюють взимку. Якщо геліосистема націлена на сезонне використання, тоді можна обирати пласкі колектори, які влітку можуть показувати кращі результати.

ІМЦ “Теплоціль” радить обирані перевірені сонячні колектори Hewalex, Atmosfera та ін., з високими показниками теплоізоляції та поглинання сонячної радіації навіть при недостатньому освітленні. Термін служби якісних колекторів складає від 20 р.

Сонячний колекторГеліосистема для приватного готелю

НАСОСНА ГРУПА

Насосна група BRV Wilo STОсновне призначення насосної групи полягає в перекачуванні рідини теплоносія по замкнутому контуру геліосистеми між сонячним колектором та баком-накопичувачем та у скиданні надлишкового тиску при перегріванні геліосистеми. Насосна група включає в собі циркуляційний насос, клапан запобіжника, датчик температури та тиску і електронний витратомір. Насосна станція повинна бути оточена теплоізоляційним кожухом для мінімізації тепловтрат. Встановлений витратомір дозволяє вимірювати продуктивність насосної станції. Датчик температури потрібен для вимірювання температури теплоносія, а запобіжний клапан попереджує перегрівання колектора при досяганні надлишкового тиску.

Ми радимо обирати якісні насосні групи компанії Novasfer (Італія) з циркуляційним насосом Wilo ST, які призначені для роботи з високотемпературними теплоносіями.

 

КОНТРОЛЕР

Контроллер для геліосистеми 2Сонячний контролер призначений для управління геліосистемою та забезпечення автоматичного режиму управління. Контролери дозволяють не тільки контролювати наповнення баку водою та підтримувати заданий рівень теплоносія, а і виконувати захист, управління режимами роботи ТЕНу та ручне керування системою.

Серед функцій контролерів – регулювання подачі води відповідно до часового інтервалу, нагрівання ТЕНу у ручному режимі, захист системи від перегрівання, збереження налаштувань при відключенні живлення, віддалений доступ та запис даних.

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Залежно від типу геліосистеми та особливостей об’єкта (наявність певного обладнання), при встановленні може знадобитись наступне додаткове обладнання:

 • Бойлер непрямого нагріву з ТЕНом;
 • Санітарний бак для накопичення води;
 • Кріплення для колектора;
 • Гідроакумулятор;
 • Розширювальний бак;
 • Гофрована труба;
 • Високотемпературна ізоляція;
 • Розповітрювач;
 • Теплоносій для геліосистеми;
 • Фітинги та сантехнічне обладнання.
  Монтаж геліосистем під ключБойлерна кімната для геліосистемиБойлер непрямого нагріву для геліосистеми

Переваги геліосистем

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Якісне обладнання дозволяє досягти високої ефективності навіть при похмурій погоді

ЕКОНОМІЯ

Використання власного джерела ГВП, економія на рахунках за паливо

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Правильне проектування та якісне обладнання гарантують використання геліосистеми від 20 р.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Можливе рішення для будь-яких домогосподарств з легкою інтеграцією в існуючу енергосистему

Галерея робіт

  Замовити розрахунок

  *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

  X