Теплові насоси Panasonic для опалення | Теплоціль

Теплові насоси Panasonic для опалення

Зі зростанням тарифів на тверде паливо та газ перед багатьма власниками приватних домогосподарств виникає завдання пошуку більш економічних, вигідних та зручних варіантів для опалення.

Тепловий насос Panasonic – це конструктивно просте, універсальне рішення для приватного домогосподарства, яке забезпечує не лише опалення, а і гаряче водопостачання та кондиціонування. Використовуючи теплові насоси Panasonic, ви з 1 кВт електроенергії отримуєте 4-5 кВт, таким чином економлячи на рахунках за опалення 30-60 %.

Легке управління, мінімальне обслуговування та висока ефективність роблять теплові насоси Panasonic найзручнішим та найекономічнішим рішенням для опалення.

blank

ЧОМУ ТЕПЛОВІ НАСОСИ - ЦЕ ВИГІДНО

Теплові насоси Panasonic повітря-вода забирають тепло у навколишнього середовища і передають його в приміщення для опалення та нагріву гарячої води. Такі теплові насоси здатні ефективно працювати при будь-яких погодніх умовах.

Ми радимо теплові насоси Panasonic, адже вони є найефективнішими серед представлених на ринку:

  • COP (англ. coefficient of performance) – коефіцієнт виробітку – складає до 5.08, тобто з кожного використаного кВт ви отримуєте 4-5 кВт для обігріву приміщення. Для порівняння, COP електричного котла складає 1.;
  • Ефективна робота в суворих кліматичних умовах до -28°С;
  • Видача номінальної потужності до -20°С.

Широкий діапазон потужності теплових насосів Panasonic дозволяє обрати рішення для будь-якого домогосподарства. Теплові насоси Panasonic працюють при дуже комфортному рівні шуму, не обтяжуючи оточуючих. Крім того, можливо встановити додатковий модуль пониження шуму.  З тепловими насосами вам не потрібні поставки палива чи постійне обслуговування системи. Все працює повністю оптимізовано, а ви спостерігаєте за роботою та налаштовуєте параметри у зручному мобільному додатку.

Теплові насоси Panasonic можна використовувати для оновлення інженерних систем як в нових, так і існуючих будинках.  Найбільш ефективно вони працюють в системі з низькотемпературними радіаторами та теплою підлогою. Теплові насоси Panasonic високосумісні з іншими енергоефективними технологіями, наприклад, сонячними батареями. Встановивши сонячну електростанцію ви максимально зменшите енергоспоживання теплового насосу та отримуватимете дохід по Зеленому тарифу.

Якісний тепловий насос повітря-вода дозволить знизити витрати на опалення на 30-60%. Фактична економія залежить від енергоефективності будівлі, кліматичних умов, потужності теплового насосу, наявної опалювальної системи. Обравши тепловий насос Panasonic  ви отримуєте також систему охолодження для літнього періоду та гаряче водопостачання.

Обирайте економічне, екологічне та безпечне рішення для свого домогосподарства!

blank

 

Переваги теплових насосів

blank

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Висока ефективність роботи, COP сягає 5.08

blank

ПРОСТОТА

Легкий та зручний монтаж, мінімальне обслуговування

blank

ЕКОНОМІЯ

З 1 кВт електроенергії 4-5 кВт, економія на рахунках за опалення на 30-60 %

blank

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Теплові насоси підходять для опалення, гарячого водопостачання та кондиціонування існуючих та нових будівель

blank

ЗРУЧНІСТЬ

Низький рівень шуму, легке управління та налаштування параметрів через мобільний додаток

blank

БЕЗПЕКА

Екологічно безпечне рішення, під час роботи не виділяє отруйних речовин

Що отримає замовник

30-60%

Економія на опаленні

До 5.08

COP теплових насосів на опалення

до -20 °С

Видача номінальної потужності

до -28 °С

Підтримання ефективної роботи

Замовити розрахунок

*Ми зв’яжемось з вами найближчим часом

X