Кредит на сонячну станцію з кешбеком 10%

Кредит на сонячну станцію з кешбеком 10%

Доступний кредит "5-7-9" з додатковим кешбеком від ЄБРР

В рамках Програми конкурентоспроможності МСП у Східному партнерстві українські підприємства мають можливість отримати доступний кредит “5-7-9” по кредитній лінії EU4Business-EBRD від “Укргазбанк” з кешбеком 10%. Це ініціатива, спрямована на підтримку розвитку українських підприємств у відповідності до Директив ЄС та підвищення екологічної відповідальності.

Розмір інвестиційного проєкту – до 300 000 Євро. Детальніше про умови програми “Доступні кредити 5-7-9%” – за посиланням.

Сонячні електростанції згідно програми належать до переліку попередньо затверджених технологій та обладнання, як ті, що сприяють зниженню вуглецевих викидів, зменшенню енерговитрат підприємства та заощаджують принаймні 20% енергії. Тому видача кредиту на енергоефективні цілі значно спрощена, а відшкодування від EU4Business надається у розмірі 10% від вартості реалізованого інвестиційного проєкту.

Хто може стати учасником програми?

 • Малі та середні підприємства України, в тому числі ФОП, з кількістю працівників менше 250 осіб та річним обігом, що не перевищує 50 млн євро в еквіваленті.
 • Компанія повинна бути зареєстрована в Україні та переважно провадити діяльність на території України.
 • Компанія повинна бути приватною (не більше 49% власності може належати державним органам) та незалежною (не більше 25% акціонерного капіталу може належати іншій компанії, що не підходить під критерії МСП).
 • Компанія має всі необхідні дозволи на провадження діяльності та дотримується законодавства України у сфері безпеки праці, охорони здоров’я, екології, тощо.
 • Компанію не включено до переліку організацій та осіб, з якими ЄБРР не укладає контракти.
 • Сфера діяльності не належить до виробництва зброї чи війських товарів, фінансових установ, виробництва тютюну чи міцних алкогольних виробів та інших згідно Переліку винятків ЄБРР.

Як стати учасником програми, отримати кредит та кешбек?

 1. Заповнити форму заявки та подати її разом з комерційною пропозицією до Укргазбанку.
 2. Фінансова установа перевіряє заявку та супровідні документи і встановлює вашу платоспроможність як організації.
 3. Якщо виконані всі вимоги, ви отримуєте фінансування.
 4. Після реалізації проєкту, ви надаєте до Укргазбанку заявку на отримання гранту, рахунок від постачальника та документи, що підтверджують факт оплати.
 5. Пакет документів перевіряється, якщо все подано правильно, банк виплачує вам грант у розмірі 10% від вартості рахунку на оплату обладнання для СЕС.

Також нагадуємо, що для підприємств Львівщини доступна програма зниження відсоткової ставки по кредиту “579”. В рамках цієї програми ФОП можуть отримати компенсаційну відсоткову ставку на рівні 10 і 5% річних, а підприємства – на рівні 3% річних.