Каталог товарів

Магазин

Сонячна електростанція під Зелений тариф, 10 кВт, бюджет

305,658 грн.

Комплект обладнання для мережевої СЕС під Зелений тариф потужністю 10 кВт "під ключ"з монтажними та пуско-налагоджувальними роботами.

Мережева сонячна електростанція під Зелений тариф

Комплект обладнання для мережевої сонячної електростанції під Зелений тариф – це набір обладнання та матеріалів, який дозволяє в межах приватного домогосподарства виробляти з сонячного випромінювання електроенергію та використовувати її для власного споживання, а надлишок продавати державі за Зеленим тарифом 2021 р. – 16.3 Євроцентів за 1 кВт*год.

Показники мережевої сонячної електростанції потужністю 10 кВт у Львівській обл.:

  • Виробіток – від 10000 кВт*год/рік;
  • Прибуток домогосподарства – від 1630 €/рік.

Мережева СЕС складається з кількох компонентів, найважливішими серед яких є фотоелектричні модулі, які виробляють постійний струм, та мережевий інвертор, що перетворює його у змінний струм, який використовується у побутовій мережі. Для сонячної електростанції також необхідними є кріплення – дахові, або наземні, та обладнання для захисту будинку та сонячної електростанції по постійному та змінному струму.

ІМЦ “Теплоціль” радить Вам обирати як основне, так і додаткове обладнання, виключно серед перевірених та надійних світових виробників. Тоді ваша сонячна електростанція працюватиме ефективно, надійно та приноситиме стабільний дохід протягом багатьох років.

Комплект обладнання для мережевої СЕС під Зелений тариф, 10 кВт

Показники сонячної електростанції

Параметр Величина Розмірність
Прибуток по Зеленому тарифу 2020 р. від 1650 €/рік €/рік
Виробіток від 10000 кВт*год/рік кВт*год/рік
Окупність від 5 р. р.
Термін роботи СЕС від 25 р. р.

Доставка обладнання для сонячної електростанції здійснюється службами Нова Пошта, САТ, Делівері за рахунок компанії Теплоціль.

Гарантія на фотомодулі - 10 р. на матеріали, 25 р. на збереження потужності;
Гарантія на інвертор - 5 р.;
Гарантія на монтажні роботи - 3 р.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X