Каталог товарів

Магазин

Гібридна СЕС 8 кВт, преміум

грн.

Гібридна сонячна електростанція поєднує в собі переваги мережевого та автономного рішення. Пропонуємо вам комплект гібридної СЕС потужністю 8 кВт "під ключ" - повний набір обладнання преміум класу з монтажними та пуско-налагоджувальними роботами.

Гібридна сонячна електростанція

Гібридна СЕС – це комплект обладнання, що дозволяє об’єднати можливості мережевих та автономних систем у одному рішенні. В гібридній сонцячній станції вироблена фотомодулями електроенергія використовується по-різному: напряму для побутового споживання; для продажу надлишків по “Зеленому тарифу”; для заряджання акумуляторних батарей.

У випадку, коли сонячної енергії недостатньо, наприклад, у нічний час доби, живлення споживачів здійснюється від акумуляторних батарей або від зовнішньої мережі. Таким чином, поєднання різних режимів роботи гібридної СЕС зробить вашу домівку максимально енергонезалежною та захищеною від зовнішніх відключень.

Комплект преміум-обладнання для гібридної СЕС потужністю 8 кВт

Ми пропонуємо якісне та надійне обладнання для гібридної СЕС преміум класу, яке визнане найкращим на світовому ринку, та перевірене досвідом наших фахівців. Високі стандарти якості фотомодулів, інверторів та АКБ підтверджуються міжнародними галузевими сертифікатами та найдовшою гарантією від виробника.

В комплект гібридної СЕС преміум якості на 8 кВт входять:

Параметри гібридної СЕС потужністю 5 кВт

Параметр Величина Розмірність
Місячне споживання 250-300 кВт*год кВт*год
Ємність акумуляторів 9,6 кВт*год кВт*год
Потужність фотомодулів 8,1 кВт кВт
Потужність інвертора 8,0 кВА кВА

Доставка обладнання здійснюється службами Нова Пошта, Делівері, САТ за рахунок ІМЦ “Теплоціль”

Гарантія на фотомодулі - 25 р. на матеріали і 25 р. на збереження потужності;
Гарантія на інвертор - 5 р.;
Гарантія на АКБ - 10 р;
Гарантія на роботи - 5 р.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X