СЕС на власне споживання для університету, м.Дніпро

СЕС на власне споживання для університету, м.Дніпро

Про об'єкт

Не лише приватні домогосподарства чи підприємства встановлюють СЕС для виробництва електроенергії, а і дедалі більше державних об’єктів. Серед них – і Дніпровський національний університет ім.Ак.Лазярана. Взимку Замовник оприлюднив на Прозорро тендер на закупівлю обладнання для сонячної станції, де ми,  ТОВ “ІМЦ “Теплоціль”, стали переможцем. Після підписання договору, ми здійснили Замовнику поставку товарів, а в липні 2021 р. змонтували та запустили СЕС.

Фотоелектричні модулі – Jinko Solar 385 Вт (перша десятка Tier 1)  загальною потужністю 27,7 кВт . Інвертор – Huawei Sun 2000-20KTL-M0 у комплекті з пристроєм моніторингу та лічильником Huawei CHiNT. Окрім цього, була встановлена баластна металоконструкція для монтажу на пласкій покрівлі, спроектована та вироблена компанією Солар Сталь Конструкція. Для захисту СЕС по постійному та змінному струму нашими фахівцями встановлено щит внутрішнього блискавкозахисту, а також виконано заземлення СЕС.

Тепер університет зможе значно економити на електроенергії, а збережені кошти витратити на розвиток науково-технічної діяльності.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав замовник

до 30000 кВт*год / рік
Очікуваний виробіток сонячної електростанції
Від 30%
Очікуване забезпечення власних потреб в електроенергії

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X