Зарядна станція SMA для електромобілів | Теплоціль

В Україні, як і у всьому світі, спостерігається невпинне зростання кількості електромобілів. Станом на кінець 2020 р. в Україні було зареєстровано близько 25 тис. таких авто.  Екологічність, економія, безпека – це вибір сучасних людей.

За статистикою більшість власників (до 80%) заряджають своє авто вдома. Серед десятків однотипних зарядних пристроїв, що доступні на ринку України, SMA EV Charger є беззаперечним лідером за інноваційністю, продуктивністю та надійністю. SMA EV Charger заряджає ваше авто від сонячних батарей, а ви, як власник, отримуєте незалежність від постійно зростаючих тарифів, комфортний та зручний користувацький сервіс та впевненість у тому, що ваше авто буде готове для поїздки в найкоротший час.

SMA EV Charger здійснює повний заряд вашого електрокара в кілька разів швидше, ніж інші існуючі зарядні пристрої, а також втричі дешевше за рахунок використання сонячної електроенергії. Зарядна станція від SMA – це поєднання високоякісних технологій, інтелектуального управління та винятково професійного моніторингу та сервісу.

Переваги зарядної станції від SMA

ШВИДКЕ ЗАРЯДЖАННЯ

SMA EV Charger зарядить ваше авто як мінімум вдвічі швидше, ніж звичайна зарядна станція, і до 10 разів швидше, ніж побутова розетка.

ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ

Зарядна станція від SMA здійснює однофазний заряд до 7.4 кВт, а трьохфазний - до 22 кВт.

ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

SMA EV Charger в першу чергу використовує електроенергію від сонячних батарей, тому зарядити авто для вас буде вдвічі-втричі дешевше. А зі зростанням тарифів різниця стане ще більш відчутною.

ЄДИНА ЕНЕРГОСИСТЕМА

SMA EV Charger інтегрується в мережеву чи гібридну СЕС та керується центральним пристроєм управління. Енергосистема SMA - це контроль, моніторинг та аналіз, зібраний в одному зручному додатку.

ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Використовуючи електроенергію від сонця ви збільшуєте незалежність від зовнішньої мережі. А якщо ваша сонячна станція містить АКБ, можна досягнути повної автономії, заряджаючи авто сонячною енергією навіть вночі.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІСТЬ

Розумні алгоритми, що керують зарядною станцією SMA, постійно аналізують безліч показників, здійснюють прогнозування та в кожен момент часу забезпечують найбільш оптимальне та економічне заряджання.

КОНТРОЛЬ ТА МОНІТОРИНГ

Через мобільний додаток SMA ви можете не лише в режимі реального часу спостерігати за зарядом авто та роботою СЕС, а і налаштовувати параметри та віддалено керувати системою.

ВИСОКІ СТАНДАРТИ БЕЗПЕКИ

SMA EV Charger, як і інша продукція SMA, відповідає всім міжнародним стандартам якості і безпеки. Пристрій укомплектований всіма необхідними інструментами захисту та є повністю безпечним для вашого дому і автомобіля.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Заряджати електромобіль від сонячної енергії - це найкраща можливість наблизитись до нульових викидів CO2.

ГАРАНТІЯ І НАДІЙНІСТЬ

Вся продукція компанії SMA проходить численні цикли перевірок, тестувань та контролю якості перед виходом на ринок. Тому SMA впевнено надає своїм клієнтам гарантію від 7 років та цілодобову технічну і сервісну підтримку.

МЕРЕЖЕВА СЕС ПОТУЖНІСТЮ 5 КВТ З ЗАРЯДКОЮ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ
 • Пряме заряджання авто від сонця протягом дня
 • Зниження витрат на електроенергію
 • Виробіток - від 6000 кВт*год/рік
 • Вартість під ключ - 8350$
ГІБРИДНА СЕС ПОТУЖНІСТЮ 5 КВТ З ЗАРЯДКОЮ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ
 • Цілодобовий заряд авто від сонця - напряму або з АКБ
 • Збільшення автономії - накопичення електроенергії в надійних літій-іонних АКБ
 • Значне зниження витрат - максимальне використання енергії сонця
 • Виробіток - від 6000 кВт*год/рік
 • Вартість під ключ - 12900$
ГІБРИДНА СЕС ПІД ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ ПОТУЖНІСТЮ 15 КВТ З ЗАРЯДКОЮ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ
 • Цілодобовий та максимально швидкий заряд авто від сонця
 • Повна енергонезалежність домогосподарства
 • Відсутність платежів за електроенергію
 • Додатковий дохід по Зеленому тарифу - до 2400 €/рік
 • Виробіток - від 17000 кВт*год/рік
 • Вартість під ключ - 21300$

SMA EV CHARGER - ЧАСТИНА ВАШОЇ ДОМАШНЬОЇ ЕНЕРГОСИСТЕМИ

SMA EV Charger – це частина комплексної домашньої енергосистеми. Фотоелектричні модулі, інвертор, зарядний пристрій, акумуляторні батареї, якщо вони присутні,  – всі складові взаємодіють між собою і централізовано керуються інтелектуальним пристроєм керування SMA Home Manager. Енергосистема SMA в будь-який момент часу готова для розширення та модифікації. Наприклад, додавши АКБ, ви можете зробити свою станцію гібридною, а з додаванням нових побутових пристроїв – збільшити потужність сонячних батарей.

Рішення від SMA – гнучке та інтегрується в існуючу енергосистему. Фотомодулі можуть бути не лише встановлені  на даху будинку чи на наземній металоконструкції, а і оформлені у вигляді навісу, парковки чи тераси з сонячних батарей. Так ваш будинок стане ще більш функціональним та естетично привабливим, а сонячні батареї виконуватимуть не лише функцію генерації електроенергії, а і захисту від атмосферних впливів.

Вся інформація, яка стосується споживання та виробітку електроенергії у вашому будинку, зібрана в одному місці та доступна для перегляду в мобільному додатку SMA Smart. Зокрема, серед функцій – проактивний моніторинг і аналіз роботи сонячної електростанції, стан споживання електроенергії всіма побутовими системами, історія виробітку та споживання, візуалізація процесу зарядки, налаштування профілів зарядки і т.д.

Таким чином компанія SMA демонструє простоту та прозорість доступу до актуальної інформації про процес зарядки і дозволяє вам максимально контролювати і налаштовувати необхідний режим. Заряд авто ще ніколи не був таким простим: потрібно лише обрати, коли вам потрібна машина, і додаток автоматично запустить процес зарядки за найоптимальнішим сценарієм.

Безперервно аналізуючи все, що відбувається з електроенергію у вас вдома та враховуючи попередні сценарії та прогнози, SMA Home Manager завжди знає яка потужність доступна і де вона буде потрібна в найближчий час та відповідним чином керує енергопроцесами. Якщо споживання електроенергії в певний момент  у будинку занадто велике, SMA EV Charger миттєво здійснює динамічне зниження потужності заряду, щоб уникнути перевантаження.

Компанія SMA забезпечує проактивний моніторинг – сповіщення в режимі реального часу. Після діагностування та аналізу проблеми, якщо вона не може бути вирішена віддалено, SMA негайно інформує про це інсталятора та власника, що значно зменшує час простою.  Таким чином забезпечується миттєве реагування та запускається чіткий процес сервісу або заміни обладнання.

 

 

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ ЗАРЯДНОЇ СТАНЦІЇ SMA

На відміну від всіх рішень, що представлені на даний час на ринку побутових зарядних пристроїв, SMA EV Charger володіє кількома ключовими особливостями, які роблять його використання значно комфортнішим для власника, а заряджання авто – швидшим, економнішим та безпечнішим.

Зарядка для електричного автомобіля SMA використовує для заряду набагато більше сонячної електроенергії, ніж існуючі аналоги, тим самим зменшуючи ваші витрати. Справа в тому, що в більшості сучасних електромобілів встановлена стандартизована мінімальна потужність. Для однофазного заряду це 1.3 кВт, а для трьохфазного – 4.3 кВт. В умовах низького освітлення, наприклад, зранку або ввечері, трьохфазні зарядні пристрої не можуть використовувати сонячну електроенергію, адже її недостатньо, аби розпочати заряд. SMA EV Charger вдало справляється з цим завданням завдяки механізму автоматичного перемикання фаз при збільшенні потужності. Тому він починає заряджати ваше авто однофазно з 1.3 кВт, а коли фотомодулі починають виробляти достатньо електроенергії, перемикається на трьохфазний заряд. Тому ви не втрачаєте даремно ранкові чи вечірні години, а використовуєте все, що доступно – і заощаджуєте кошти.

SMA EV Charger містить вбудований балансувальний пристрій та володіє функцією boost, що дозволяє йому при потребі добирати недостаючу для заряду потужність від іншого джерела. В той час, як звичайні зарядні пристрої  здійснюють однофазний заряд лише до 3.7 – 4.6 кВт через межі максимально допустимого незбалансованого навантаження, SMA EV Charger комбінує електроенергію від мережі та фотомодулів, збільшуючи потужність однофазного заряду до 7.4 кВт, тобто заряджаючи ваше авто вдвічі швидше.

SMA EV Charger заряджає ваше авто відповідно до обраного вами режиму:

 • Коли ви поспішаєте, електромобіль заряджається з максимально доступною потужністю до 10 разів швидше, ніж на це здатна звичайна побутова розетка.
 • Якщо у вас є вільний час, здійснюється найбільш економічна та оптимізована зарядка: максимально використовується власна сонячна електроенергія та значно знижуються витрати;
 • SMA EV Charger володіє корисною функцією заряджання відповідно до зазначеного прогнозу. Ви вводите в додатку параметри, наприклад, на яку годину потрібен буде автомобіль та на скільки потрібно зарядити авто, а центральний пристрій керування Sunny Home Manager здійснює інтелектуальне планування  таким чином, щоб авто було готове на потрібний час з мінімальними затратами на заряджання. При цьому аналізується прогноз продуктивності сонячної електростанції, історія споживання електроенергії і т.д.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ КОМПАНІЮ SMA

Компанія SMA Solar Technology – провідний світовий лідер у галузі розвитку фотоелектричних технологій. Вже 40 років фахівці SMA займаються дослідженням, розвитком та виробництвом інноваційних системних рішень для побутових та комерційних споживачів. Основні цілі компанії – досягнення повної автономії та незалежності від традиційних джерел енергії та перехід на 100% відновлювальну енергетику.

Обширний досвід та знання дозволяють компанії SMA завжди бути на крок попереду та формувати стандарт якості для інших виробників.

SMA – це більше 1500 патентів європейського рівня, 90 гВт інверторів в 190 країнах світу, більше 500 000 зареєстрованих станцій. При цьому компанія є лідером ринку не завдяки найдешевшим цінам чи агресивній маркетинговій політиці. Основне для SMA – безпека та якість, адже саме це визначає наскільки ефективною та тривалою буде робота обладнання.

Контроль якості відбувається на кожному етапі виробництва, а перед випуском кожного нового продукту відбуваються обширні багаторічні випробування на етапах розробки, вдосконалення, внесення змін, тестування, численні польові експерименти. Рішення від SMA успішно працюють в найсуворіших умовах: на вершинах гір, в пустелях і навіть в Антарктиді. Обираючи SMA, ви робите надійну інвестицію в енергонезалежне та екологічне майбутнє.

 

Ви будете задоволені, адже ми:

Знайдемо найкраще рішення для Вашого будинку

з урахуванням графіку споживання, технічних особливостей, можливості розширення в майбутньому та ваших побажань.

Кваліфіковані

для виконання всіх необхідних робіт по проекту сонячної електростанції. Наші фахівці регулярно проходять навчання та мають необхідні дозволи та допуски.

Працюємо в правовому полі

- запропонуємо виключно офіційно імпортоване обладнання з підтвердженою гарантією на території України. Супроводимо роботи необхідною документацією.

Теплоціль - офіційні сервіс-партнери

провідних виробників інверторного обладнання, яке представлено на території України (Fronius, Huawei, SolarEdge та ін.)

Гарантуємо якість виконаних робіт

- гарантія на монтажні роботи 5 років. Ми здійснюємо постійний моніторинг встановлених сонячних електростанцій та надаємо оперативну сервісну підтримку.

10 років працюємо для Вашої енергонезалежності

та маємо десятки задоволених клієнтів, які рекомендують нас родичам та друзям.

  Замовити розрахунок

  *Ми зв’яжемось з вами найближчим часом

  X