Система збереження енергії, 5 кВт, м.Дніпро

Система збереження енергії, 5 кВт, м.Дніпро

Про об'єкт

Система збереження енергії потужністю 5 кВт у м.Дніпро була встановлена наприкінці вересня 2020 р. Замовник хотів не лише забезпечити собі максимально можливу автономію, а і в подальшому продавати залишки електроенергії по Зеленому тарифу. Тому було встановлено гібридну сонячну електростанцію – систему збереження енергії, яка може працювати як автономно, так і з підключенням до загальної мережі. Електроенергія від сонячних батарей спрямована на забезпечення побутових потреб домогосподарства та підтримку заряду акумуляторів, які є надійним джерелом резеревного живлення, а надлишок електроенергії скидатиметься в  мережу для продажу по Зеленому тарифу.

Потужність сонячної електростанції по сонячних батареях – 5,7 кВт. Замовник прислухався до порад головного інженера ІМЦ “Теплоціль” та обрав якісне і надійне обладнання – монокристалічні PERC half-cell фотомодулі Longi Solar 360 Вт, інвертор в комплекті з контролером і пристроєм керування від Victron Energy (Нідерланди) та літій-залізо-фосфатні АКБ Pylontech.

Сонячні батареї змонтовано на даховій конструкції з алюмінію. Для максимально безпечної експлуатації СЕС фахівці ІМЦ “Теплоціль” розробили і встановили DC\AC Combiner box та 2 контури заземлення.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав замовник

6000 кВт*год/рік
Очікувана генерація сонячної електростанції
Від 80%
Забезпечення власних потреб у електроенергії

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X