Мережева СЕС під Зелений тариф з системою оптимізації, 30 кВт, м.Стрий

Мережева СЕС під Зелений тариф з системою оптимізації Solaredge, 30 кВт, м.Стрий

Про об'єкт

Мережева СЕС під Зелений тариф з системою оптимізації потужністю 30 кВт в м.Стрий була введена в експлуатацію в листопаді 2020 р. Робота над нею почалась у серпні 2019 р., коли була встановлена перша черга обладнання: інвертор Solaredge 15 кВт в комплекті з оптимізаторами P850 на кожну пару сонячних батарей. В загальному було змонтовано 23 кВт монокристалічних фотомодулів Longi Solar.

У жовтні 2020 р. замовник збільшив потужність домогопосподарства до 30 кВт та вирішив становити другу чергу сонячної електростанції. В результаті було встановлено ще один інвертор Solaredge 15 кВт в комплекті з оптимізаторами P950 на кожну пару сонячних батарей та ще 22.5 кВт монокристалічних фотомодулів Longi Solar.

Система оптимізації Solaredge була обрана замовником виходячи з рекомендацій наших інженерів, адже тільки таким чином можна забезпечити максимально ефективну роботу сонячної електростанції в умовах використання багатьох різних площин для розміщення фотомодулів. Так, сонячні батареї змонтовані не лише на кількох схилах даху, а і на фасаді будівлі, а також на наземних металоконструкціях різного спрямування.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав замовник

48000 кВт*год/рік
Очікувана генерація станції
7820 €/рік
Очікуваний прибуток домогосподарства по Зеленому тарифу 2020 р., без врахування власного споживання

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X