Гібридна СЕС потужністю 8,1 кВт, Львівська обл.

Гібридна СЕС потужністю 8,1 кВт, Львівська обл.

Про об'єкт

Гібридна сонячна електростанція для приватного домогосподарства у Яворівському р-н. Львівщини була змонтована наприкінці квітня 2023 р. Замовник звернувся із запитом щодо встановлення СЕС, як джерела для максимального забезпечення власних потреб в електроенергії, з системою накопичення – для автономності на випадок відключень мережі. При цьому Замовника цікавила найвища якість та надійність обраного обладнання.

Результатом втілення запиту стала гібридна сонячна електростанція потужністю фотоелектричного поля 8,1 кВт. Генеруватимуть електроенергію для домогосподарства преміальні сонячні батареї Sunpower – модель SPR-405-BLK у чорному корпусі.

Фахівці ІМЦ “Теплоціль” встановили, підключили та налаштували комплект інверторного обладнання Victron Energy: гібридний інвертор Quattro 5000, контролер заряду SmartSolar 450/100-Tr та панель упрвління Cerbo GX. Для накопичення електроенергії змонтовано літій-іонні АКБ Pylontech сумарною ємністю 7 кВт*год.

Наші інженери розрахували та виконали на об’єкті блискавкозахист та заземлення, а для максимальної надійності та ефективної взаємодії між собою складових СЕС, було встановлено повний комплект DC/AC Combiner Box. Тепер Замовник має впевненість у тому, що його домогосподарство на десятиліття вперед буде максимально енергонезалежним. А оскільки подібна СЕС проста у масштабуванні – рівень автономності завжди можна збільшити під потреби.

У грудні 2023 р. на об’єкті здійснене додавання модуля АКБ Pylontech US3000. Таким чином, сумарна ємність накопичувачів склала 10.5 кВт*год.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав Замовник

9000 кВт*год/рік
Очікувана генерація сонячної станції
80%
Очікуваний рівень забезпечення власною електроенергією

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X