ДБЖ ємністю до 30 кВт*год, м.Львів

ДБЖ ємністю до 30 кВт*год, м.Львів

Про об'єкт

Джерело безперебійного живлення ємністю 28,8 кВт*год для приватного домогосподарства у м.Львів було змонтоване у березні 2023 р. Система встановлювалась двома чергами. Спочатку, в січні 2023 р., для забезпечення базового необхідного обсягу автономії, було змонтовано першу чергу – інвертор Victron Energy Quattro 5000 та 4 літій-іонні АКБ Pylontech US5000.

Згодом система була розширена до остаточної конфігурації – трьох блоків гібридного інвертора Quattro 5000 та 28,8 кВт*год акумуляторних батарей.

Встановлене джерело безперебійного живлення дозвляє Замовнику забезпечувати потреби в автономному живленні домогосподарства протягом тривалих періодів відключень. Для зручності керування системою, налаштування параметрів та перегляду звітності в режимі реального часу, на об’єкті також встановлена панель упрвавління Victron Energy Cerbo GX.

Замовник повністю задоволений обраним обладнанням, і ми можемо впевнено гарантувати, що позитивні враження та задоволення від комфортного користування ДБЖ з роками лише зростатимуть.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав Замовник

Від 12-24 годин
Автономності при відключеннях електроенергії

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X