Гібридна СЕС для модульного містечка, 74 кВт, м.Чернівці

Гібридна СЕС для модульного містечка, 74 кВт, м.Чернівці

Про об'єкт

Гібридна сонячна електростанція у модульному містечку для внутрішньо переміщених осіб була змонтована на початку травня 2023 р. Інженерно-монтажний центр “Теплоціль” був залучений до роботи на об’єкті у якості партнера по встановленню СЕС.

Всього у модульному містечку змонтовано 74 кВт монокристалічних фотоелектричних модулів Phaesun 450 Вт.  Для роботи в мережевому режимі встановлено 50 кВт інверторів преміум-класу SMA Sunny Tripower (2х25 кВт), а для підтримки гібридного функціонування – 24 кВт інверторів SMA Sunny Island (3×8 кВт). З метою накопичення електроенергії та використання її в автономному режимі, на об’єкті змонтовано та підключено систему накопичення енергії сумарною ємністю 50 кВт*год. Акумуляторні батареї – літій-іонні Weko (Іспанія).

Фотомодулі встановлено на дахах будиночків на баластній конструкції з алюмінія. Нашими інженерами виконано повний комплект DC/AC Combiner Box відповідно до проектної документації, вимог виробника та міжнародних електротехнічних норм.

Особливо цікавим з технічної  точки зору стало підключення  інверторного обладнання SMA і налаштування його комунікації з SMA Data Manager та Energy Meter. Наші досвідчені фахівці успішно впорались з цим завданням та організували процес роботи системи і взаємодії її компонентів максимально зручно та ефективно.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав Замовник

До 81 000 кВт*год/рік
Очікувана генерація сонячної електростанції
40%
Очікуваний рівень забезпечення власною електроенергією

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X