Купити контролери заряду у Львові за низькими цінами

Купити контролери заряду у Львові за низькими цінами

Контролер заряду для сонячних систем c&t solarДля того, щоб ваша власна геліоелектростанція була по-справжньому ефективною, вам необхідно укомплектувати ваші сонячні батареї спеціальним контролером заряду. Цей пристрій може бути виконано як у вигляді окремого приладу, так і у вигляді компонента інвертора. Також контролер може бути вмонтований в джерело безперебійного живлення.

Виділяють два основних типи контролерів заряду.

Відмітна функціональна особливість контролерів МРРТ – можливість пошуку точки максимальної потужності. У цій точці батареї добуток напруги й сили струму, що визначаються такими параметрами як кут падіння сонячних променів, температура батареї та яскравість світлового потоку, має найбільше значення. Оскільки ці параметри весь час змінюються, висока ефективність електроустаткування може бути забезпечена тільки постійним контролем показників. Саме цю функцію забезпечують МРРТ-контролери. Їх використання, згідно проведеним тестам, підвищує ефективність фотопанелей майже на чверть. Експлуатація цього типу контролерів доцільна у великих системах.

Принцип дії ШІМ-контролерів заснований на підтримці постійної напруги заряду акумулятора. Це забезпечується зниженням сили струму при досягненні оптимальної величини напруги. При цьому враховуються вік батарей, їх здатність поглинати заряд і рівень якості окремих елементів акумуляторів, а також регулюється інтенсивність виділення газу в них. Такі контролери майже вдвічі дешевше МРРТ-пристроїв, але й ефективність їх нижче. Тому ШІМ-пристрої, в першу чергу, рекомендується використовувати в невеликих установках.

Для кожного з цих типів обладнання є маса параметрів, які слід враховувати при покупці пристрою: це і використовувані захисні схеми, і режим зарядки, і можливість регулювання температури і багато інших характеристик. Одних тільки схем захисту існує безліч:

  • контроль полярності при підключенні;
  • захист входу від коротких замикань;
  • захист навантажень від коротких замикань;
  • контроль перегрівання;
  • захист від перенапруг на вході пристрою;
  • грозозахист;
  • захист від нічних розрядів батарей;
  • електронні запобіжники і т.і.

Підібрати найбільш підходящу модель для вашої геліосистеми вам завжди допоможуть фахівці ІМЦ Теплоціль.