Каталог товарів

Магазин

Мережевий інвертор Huawei Sun 2000-40KTL-M3 40 кВт

159,192 грн.

Мережеві інвертори від компанії Huawei - оптимальне рішення для надійної і продуктивної сонячної електростанції.

Мережевий інвертор Huawei Sun2000-40KTL-M3 40 кВт

Компанія Huawei вже давно відома, як один з лідерів у розробці продуктів і комплексних рішень для фотовольтаїки. Інвертор Huawei Sun2000-40KTL-M3 – це представник найновішого покоління потужних інверторів для домашніх і комерційних СЕС.

Серед ключових переваг нового інвертора – вбудовані захисні пристрої для максимальної безпеки, сумісність з оптимізаторами Huawei,  легке підключення до моніторингу Huawei WiFi Dongle, стабільна робота з bifacial та високопотужними фотомодулями (600 + Вт).

Інвертор Huawei KTL-M3 40 кВт є продуктом тривалого і ретельного проектування, технічної розробки і багатьох серій польових випробувань. Оновлений інвертор, у порівнянні з попередньою версією, має ширший функціонал, кращі технічні харатеристики, надійне і безпечне виконання і найсучасніші інтелектуальні алгоритми.  Sun 2000-40KTL-M3 легко підключається до моніторингу, а контроль, аналіз і налаштування є дійсно простими і зручними для користувача.

Оновлена модель інвертора Huawei 40 кВт, на відміну від всіх попередніх, тепер підтримує роботу з оптимізаторами. Система оптимізації Huawei – це єдине можливе рішення для максимального виробітку електроенергії в умовах часткового затінення сонячних батарей. Інвертор Huawei Sun2000-40KTL-M3 має 4 MMPT-трекери, що надає широкі можливості для гнучкого проектування сонячної станції із залученням чотирьох площин з різним кутом нахилу. 

Компанія Huawei серйозно ставиться до питання безпеки, тому інвертор Sun2000-40KTL-M3 володіє вбудованими пристроями захисту по постійному і змінному струму: dc вимикач, ПЗІПи, захист від дуги і т.д. Крім того, інвертор Huawei 40 кВт має інтегровану фукнцію моніторингу помилок  по кожному стрінгу, завдяки чому оперативно відстежуються будь-які проблеми і попереджуються аварійні ситуації. З інвертором Huawei ви можете бути впевнені у стабільності і захищеності вашої сонячної станції.

Обравши інвертор Huawei, ви отримаєте не лише якісний і надійний перетворювач для сонячної станції, а і постійну технічну підтримку і сервісну підтримку від кваліфікованих представників компанії Huawei. Підключивши свій інвертор до моніторингу, ви можете здійснювати дистанційний контроль і аналіз роботи вашої СЕС з будь-якої точки світу. А при виникненні будь-яких питань – сервісна підтримка Huawei завжди на зв’язку зі своїми клієнтами.

Особливості мережевого інвертора Huawei Sun2000-40KTL-M3 40 кВт

 • Максимальна ефективність до 98,7%;
 • 4 MPPT-трекери (8 стрінгів) для гнучкого проектування потужної СЕС;
 • Вбудовані пристрої захисту по AC і DC;
 • Інтегрований механізм відновлення потужності сонячної батареї від наслідків PID. Potential Induced Degradation – це стрімка деградація фотомодуля і значне зниження продуктивності  (в деяких випадках втрачається до 95% потужності) внаслідок дії різниці потенціалів.
 • Сумісність з оптимізаторами Huawei для максимального усунення негативного впливу затінення сонячних батарей на генерацію електроенергії. 
 • Інтелектуальне відстеження помилок на рівні кожного стрінга в будь-який момент часу;
 • Налаштування віддаленого моніторингу з пристроєм Huawei Smart Dongle;
 • Низький рівень шуму, природне охолодження, захист рівня IP66 для надійної роботи як в приміщенні, так і зовні;
 • Постійна технічна і сервісна підтримка від Huawei Україна, наявність підмінного фонду, швидка діагностика і гарантійний ремонт.

Механічні

Параметр Величина Розмірність
Висота 530 мм мм
Ширина 270 мм мм
Глибина 640 мм мм
Маса 43 кг кг

Електричні

Параметр Величина Розмірність
Кількість фаз 3 шт шт
Кількість MPPT 4 шт шт
ККД 98,7 % %
Потужність 40 кВт кВт

Доставка здійснюється службами Нова Пошта, Делівері та ІнТайм за умови внесення передплати.

При замовленні від 20 тис. грн доставка безкоштовна.

Гарантія - 5 років.

  Замовити товар

  *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

  X