Каталог товарів

Магазин

Мережевий інвертор Huawei Sun 2000-100KTL-M2 100 кВт

275,765 грн.

Мережевий інвертор Huawei SUN2000-100KTL-M2 - потужне рішення для продуктивної та надійної комерційної сонячної електростанції.

Мережевий інвертор Huawei Sun2000-100KTL-M2 100 кВт

Серед ключових переваг нового інвертора – вбудовані захисні пристрої для максимальної безпеки, сумісність з оптимізаторами Huawei,  легке підключення до моніторингу Huawei WiFi Dongle, підтримка Fusion Solar, стабільна робота з bifacial та високопотужними фотомодулями (600 + Вт).

Інвертор Huawei Sun2000-100KTL-M2 має 10 MMPT-трекерів, що надає дійсно широкі можливості для проектування комерційної СЕС на різних площинах з різними фізичними характеристиками. Компанія Huawei серйозно ставиться до питання безпеки, тому інвертор Sun2000-100KTL-M2 володіє вбудованими пристроями захисту: від перевантажень по струму, від зворотної полярності, від перенапруг, від виникнення дуги, тощо. 

Крім того, інвертор Huawei має інтегровану фукнцію моніторингу помилок  по кожному PV-стрінгу, завдяки чому оперативно відстежуються будь-які проблеми і попереджуються аварійні ситуації. З інвертором Huawei ви можете бути впевнені у стабільності і захищеності вашої сонячної станції, що дуже важливо для великого комерційного об’єкту.

Обравши інвертор Huawei, ви отримуєте технічну і сервісну підтримку 24/7 від кваліфікованих представників компанії Huawei. Підключивши свій інвертор до моніторингу, ви можете здійснювати дистанційний контроль і аналіз роботи вашої СЕС з будь-якої точки світу. А при виникненні будь-яких питань – сервісна підтримка Huawei завжди на зв’язку зі своїми клієнтами.

Особливості мережевого інвертора Huawei Sun2000-100KTL-M2 100 кВт

 • Максимальна ефективність до 98,8%;
 • 10 MPPT-трекерів для гнучкого проектування потужної СЕС;
 • Вбудовані пристрої захисту по постійному та змінному струму;
 • Інтегрований механізм відновлення потужності сонячної батареї від наслідків PID. Potential Induced Degradation – це стрімка деградація фотомодуля і значне зниження продуктивності  (в деяких випадках втрачається до 95% потужності) внаслідок дії різниці потенціалів.
 • Сумісність з оптимізаторами Huawei для максимального усунення негативного впливу затінення сонячних батарей на генерацію електроенергії. 
 • Інтелектуальне відстеження помилок на рівні кожного стрінга в будь-який момент часу;
 • Налаштування віддаленого моніторингу з пристроєм Huawei Smart Dongle;
 • Низький рівень шуму, природне охолодження, захист рівня IP66 для надійної роботи як в приміщенні, так і зовні;
 • Постійна технічна і сервісна підтримка від Huawei Україна, наявність підмінного фонду, швидка діагностика і гарантійний ремонт.

Механічні

Параметр Величина Розмірність
Висота 700 мм мм
Ширина 1035 мм мм
Глибина 365 мм мм
Маса 93 кг кг

Електричні

Параметр Величина Розмірність
Кількість фаз 3 шт шт
Кількість MPPT 10 шт шт
ККД 98,8 % %
Потужність 100 кВт кВт

Доставка здійснюється службами Нова Пошта, Делівері та ІнТайм за умови внесення передплати.

При замовленні від 20 тис. грн доставка безкоштовна.

Гарантія - 5 років.

  Замовити товар

  *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

  X