Каталог товарів

Магазин

Фотоелектричний модуль полікристалічний Hanwha Q.PLUS-G4.3 285 Вт

грн.

Фотоелектричний модуль полікристалічний Hanwha Q.PLUS-G4.3 285 Вт

Цей товар вийшов з виробництва! Наявні моделі – за посиланням

Фотоелектричний модуль полікристалічний Hanwha Q.PLUS-G4.3 285 Вт

Hanwha Q CELLS – одна з провідних у світі фотоелектричних компаній-виробників та пропонує широкий спектр фотогальванічних рішень. В останні роки вона не тільки входить в десятку провідних виробників сонячних батарей (перелік Tier 1), а навіть регулярно її очолює. Технології виготовлення фотомодулів Hanwha Q CELLS розробляються та сертифікуються в Німеччині, а виготовляються в Німеччині, Південній Кореї, Малайзії та Китаї. Це інтегроване виробництво повного циклу – від вирощування кремнію до виготовлення комірок та фотомодулів, що забезпечує повний контроль над процесом виробництва.

Hanwha Q CELLS ніколи не зупиняється в удосконаленні своєї продукції. Сонячні модулі Hanwha Q.Cells встановили чисельні світові рекорди ефективності серед полікристалічних модулів.  Крім того, їх продукція регулярно перевіряється за допомогою неупередженої та незалежної програми забезпечення якості німецького інституту сертифікації VDE.

Фотоелектричний модуль полікристалічний Hanwha Q.PLUS-G4.3 285 Вт

 1. Завдяки запатентованій компанією Hanwha технології Q.ANTUM, фотоелектричні модулі Q.PLus-G4.3 285 Вт мають збільшену вихідну потужність та кращі показники генерації (ККД до 17,1%).
 2. Вдосконалена робота при різних погодних умовах – фотомодулі серії Q.Plus, в порівнянні зі звичайними фотоелектричними панелями, мають вищу ефективність при низькому освітленні та високих температурах.
 3. Тривалий термін роботи фотомодулів Hanwha Q.PLus-G4.3 285 Вт забезпечується завдяки технологіям Anti-PID (захист від деградації) та Hot-Spot Protect (захист від утворення “гарячих точок”).
 4. Завдяки високотехнологічній алюмінієвій рамі, сертифікованій до снігових навантажень (5400 Па) та вітрових (4000 Па), панелі Hanwha Q.PLus-G4.3 285 Вт витримують великі механічні навантаження.
 5. Фотомодулі  Q.PLus-G4.3 285 Вт є надійною інвестицією, адже виробник надає подвійну гарантію: 12 років на матеріали та 25 років на збереження потужності!

Завдяки своїм покращеним характеристикам та високій якості, фотоелектричні полікристалічні панелі Hanwha Q.PLus-G4.3 285 Вт – це ідеальне рішення як для дахових станцій приватних будинків, так і для наземних сонячних електростанцій та дахових масивів комерційних/виробничих будівель.

Механічні

Параметр Величина Розмірність
Маса 18,5
Висота 32
Ширина 1000
Довжина 1670

Електричні

Параметр Величина Розмірність
Потужність STC 285 Вт Вт
Напруга MPPT 39,22 В В
Струм MPPT 8,91 А А
Напруга холостого ходу 38,5 В В
ККД 17,1 % %
Температурний коефіцієнт Pmax -0,40 %⁰C %⁰C

Доставка здійснюється службами Нова Пошта, Делівері, САТ і т.д. після здійснення передплати.

Розмір передплати та умови доставки обговорюються індивідуально.

Гарантія на матеріали - 12 р.
Гарантія на збереження потужності - 25 р.

  Замовити товар

  *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

  X