Каталог товарів

Магазин

Фотоелектричний модуль монокристалічний Sunpower P19-390COM 390 Вт

грн.

Американська компанія Sunpower є безумовним світовим лідером по виробництву преміальних фотомодулів. Їх сонячні батареї займають перше місце в світі за ефективністю (серія Maxeon - до 22,7%) та за надійністю (0,00005% повернень).

Даний товар вийшов з виробництва! Оновлена модель – Sunpower P19-405-COM.

Сонячні батареї Sunpower

Американська компанія Sunpower на сьогоднішній день є рекордсменом по показниках ефективності сонячних панелей. Вона відома широким використанням найпередовіших технологій у виробництві фотоелементів, а також своїми сонячними панелями з контактом на тильній поверхні. Одночасно компанія нарощує виробництво сонячних батарей, в яких використовуються звичайні фотоелементи, укладені з частковим перекриттям (у вигляді черепиці). Ідеться про третю лінію сонячних панелей Sunpower Performance, або ж P-серію .

Переваги сонячних панелей Sunpower серії Performance

Фотомодулі серії Performance призначені перш за все для широкого комерційного використання. Вони увійшли на ринок під гаслом “висока ефективність та покращена надійність за доступною ціною”. І вже станом на сьогоднішній день, поряд із сонячними панелями LG та Panasonic, очолили рейтинг найкращих сонячних панелей на ринку в 2018 р. за показниками ефективності, ціни та гарантії згідно даних Energy Sage’s Standard Plus.​

Отже, сонячні панелі Sunpower  P-серії це:

 1. Підвищена ефективність. Фотомодуль Sunpower Performance 350 Вт генерує на 15% більше потужності, ніж звичайна комерційна панель з ефективністю 17 % (“звичайна комерційна панель”  це панель з потужністю 305 Вт, 15,8 % ефективності приблизно 19,3 м2).
  Збільшення ефективності досягнено за рахунок відмови від мідних стрічок, які частково затіняють передню частину сонячних елементів. Це дало можливість сонячним елементам серії Р захоплювати більше світла. Крім того, збільшено розмір самої панелі.Не менш важлива унікальна конструкція, яка обмежує втрати енергії в умовах затінення та при забрудненні. Фотоелементи на даній панелі розміщені у вигляді черепиці (Shingle cell). Завдяки цьому вони більшою мірою розвернуті до прямих сонячних променів. Окрім цього, така структура дозволяє розмістити на одній ділянці більше комірок, якими покривається майже 100 % площі панелі, що, в результаті, збільшує продуктивність модуля.
 2. Висока надійність. Одною з переваг цих сонячних батарей є їхня гнучкість, яка досягається завдяки сучасному дизайну. Він передбачає гнучкі та надлишкові з’єднання між сонячними елементами, щоб забезпечити підвищену надійність.
 3. Гарантована якість. На панелі серії Performance компанія Sunpower надає найкращу гарантію галузі – так звану 25-тирічну комбіновану гарантію потужності та гарантію на виріб. Коефіцієнт деградації модулів – лише 0,6 %/р.. Таким чином Sunpower гарантує 82,6 % потужності після 25 років використання фотомодулів серії Performance.

Фотоелектричний монокристалічний модуль SPR – P19-390-COM належить до панелей серії SunPower Performance 1500 Volt. Ця панель розроблена для тривалого використання на передових електростанціях потужністю 1500 Вольт та оптимізована для електростанцій Oasis.

ККД 18.9%
Толеранс потужності +5/-0%
Вітрове навантаження 244 кг/м2 (2400 Па)
Снігове навантаження 550 кг/м2(5400 Па)
Темп. коеф. потужн.   -0.37 %/°С

Технічний паспорт: SunPower-P19-Product-data-sheet

Механічні

Параметр Величина Розмірність
Маса 23,1 кг кг
Висота 46 мм мм
Ширина 998 мм мм
Довжина 2066 мм мм
Робоча температура -40....+85 °C °C

Електричні

Параметр Величина Розмірність
Потужність STC 390 Вт Вт
Напруга MPPT 43,1 В В
Струм MPPT 9,06 А А
Напруга холостого ходу 52,3 В В
ККД 18,9 % %
Температурний коефіцієнт Pmax -0.370 %/°C %/°C

Доставка здійснюється службами Нова Пошта, Делівері, САТ і т.д. після здійснення передплати.

Розмір передплати та умови доставки обговорюються індивідуально.

Гарантія на матеріали - 25 р.

Гарантія на збереження потужності - 25 р.

  Замовити товар

  *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

  X