Каталог товарів

Магазин

Фотоелектричний модуль монокристалічний Sunpower Maxeon MAX3-375-BLK 375 Вт

19,321 грн.

Американська компанія Sunpower є безумовним світовим лідером по виробництву високоякісних фотомодулів преміум-сегменту. Сонячні батареї Sunpower займають перше місце в світі за ефективністю (серія Maxeon - ККД до 22.7%) та надійністю (показник повернень - 0,00005%).

Фотомодуль Sunpower Maxeon MAX3-375-BLK 375 Вт

Фотомодуль MAX3-375-BLK поєднує в собі надзвичайно високу ефективність, надійність та довговічність, що підтверджується найвищою на ринку комбінованою гарантією: 25 років на матеріали і 25 р. на збереження не менше 92% вихідної потужності. Тоді як інші виробники фотомодулів гарантують збереження щонайбільш 82-84% потужності. Такий підхід до гарантійного обслуговування дозволяє впевнено сказати, що фотомодулі Sunpower – найкращий вибір для тих, хто перш за все обирає якість і ефективність у довгострокових інвестиціях.

Сонячні батареї Sunpower Maxeon проходять численні випробування не лише в лабораторіях, а і в найсуворіших природніх умовах.  Компанія Sunpower може впевнено гарантувати, що сонячні батареї їхнього виробництва виключно надійні та стійкі, адже вони успішно використовуються в пустелях, арктичних умовах та навіть на міжнародній космічній станції. У перспективі, працюючи в реальних умовах, з властивими їм високими температурами, затіненнями, недостатнім освітленням, фотомодулі Maxeon забезпечать на 60% більшу генерацію за 25 років, ніж переважна більшість наявних фотомодулів.

Такі високі показники ефективності і довговічності пояснюються унікальними запатентованими технологіями виробництва, які розвиває і втілює компанія Sunpower. Так, високоякісний монокристалічний кремній N-типу є вільним від LID і має мінімальну кількість домішок, що покращує перетворення енергії. Вкрита оловом мідна основа має високу провідність та пластичність і практично не піддається корозії.
Використання спеціально розробленого герметика робить фотомодулі Maxeon винятково стійкими до електричних напруг і впливу вологи. Потрійні додаткові з’єднання елементів дозволяють зменшити вплив температурних коливань. Антиблікове скло, що покриває модуль, забезпечує високу спектральну чутливість, що означає набагато більшу генерацію при нестачі сонячного світла.

Естетичний зовнішній вигляд фотомодулів серії MAX3, представлених у чорному корпусі, гармонійно доповнить архітектуру Вашого домопогосподарства. Інвестуйте у якість, надійність та ефективність на десятиліття вперед, обираючи фотомодулі Sunpower Maxeon.

Переваги фотомодулів Sunpower Maxeon MAX3-375-BLK 375 Вт

 • Високий ККД –  21,2%;
 • Висока продуктивність у компактному корпусі (1690 мм х 1046 мм) на практиці означає значно більшу потужність при меншій задіяній площі;
 • Мідна основа відводить тепло від фотоелементів, тому фотомодуль Maxeon має дуже низький температурний коефіцієнт по потужності −0.29%/°C і відмінно генерує навіть при високих температурах;
 • Висока продуктивність при затіненнях – коли звичайний модуль генерує на третину менше, Maxeon продовжує працювати з мінімальними втратами. 
 • На 7-10% більше з кожного вата, ніж у звичайного модуля, особливо при низькій інсоляції, у спеку, похмуру погоду і т.д.  
 • Міцна рама (товщ. 40 мм.) витримує винятково суворі умови: снігове навантаження до 6000 Па та вітрове навантаження до 4000 Па;
 • Сповільнена природня деградація модуля;
 • Екологічні виробничі процеси;
 • Найвища в галузі комбінована гарантія – 25 років на матеріали та збереження 92% вихідної потужності через 25 р.

Механічні

Параметр Величина Розмірність
Маса 19 кг кг
Висота 40 мм мм
Ширина 1046 мм мм
Довжина 1690 мм мм
Робоча температура -40....+85 °C °C

Електричні

Параметр Величина Розмірність
Потужність 375 Вт Вт
Напруга MPPT 62,5 В В
Струм MPPT 6 А А
Напруга холостого ходу 74,9 В В
Струм короткого замикання 6,52 А А
ККД 21,2 % %
Температурний коефіцієнт Pmax -0,29 %/°C %/°C

Доставка здійснюється службами Нова Пошта, Делівері, САТ і т.д. після здійснення передплати.

Розмір передплати та умови доставки обговорюються індивідуально.

Гарантія на матеріали - 25 р.

Гарантія на збереження потужності - 25 р.

  Замовити товар

  *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

  X